Yıldız Lif Modelleri

moda kategorisine 31 Temmuz, 2017 tarihinde eklendi, 3 defa okundu

Lifler içinde en önemli yere sahip olan yıldız lif modelleri, yapılışları ile birçok kişiyi karamsarlığa düşürüyor. İnternet üzerinde yıldız life geniş kaynaklar ayrılmıyor. Şimdiki makalemizde yıldız lif nasıl örülür ve modelleri hakkında geniş anlatımların yanı sıra geniş kataloglar sunacağız. Kadın ve bebek dünyası olarak farklı ve birbirinden güzel lifleri sizlerle buluşturuyoruz.

Yıldız Lif Nasıl Yapılır?

Kare lif modelleri ile sabunluk lifler internet üzerinde en çok aranan çeşitler olmaktadır. Öncelikli olarak hedefimizde gelin adayları bulunmaktadır, onlar çeyizlerinde daha şık modellere yer versinler diye elimizden gelen yardımı yapmaya çalışıyoruz.

Yıldız lifin yapılışı pek zor olmayıp, hafif el işliği olan kişiler bile yapabilmektedir. Ayrıca üzerine işlenen değişik motifler ve desenler sayesinde vazgeçilmez güzellikte modellere sahip olabilirsiniz. Öncelikle yıldız lif nasıl yapılır biraz ondan bahsedelim.

Yıldız lif Yapılışı: Örgü işlerinde profesyonel olan kişiler zaten kafalarında bir örme biçimi tasarlamışlardır fakat hala acemi olan kişilerinde bulunduğu için acemi bir şekilde anlatım yapacağız. Fazla kaynak bulunmadığınız sizlere belirttik fakat, sitemizde daha önceden sizler için paylaştığımız lif nasıl örülür makalesi ile kare lif nasıl örülür makalesinden faydalanarak aşağıdaki resimlere bakarak çok güzel lifler örmüş olacaksınız.

Açıkçası lif örme işleminin anlatılacak bir yanı yoktur.  Gelin şimdi yıldız lif modelleri ve yıldız lif yapılışı hakkında bilgiler edinelim.

Yıldız Lif Nasıl Yapılır Videosu

Etiketler : , , ,

Yorum Yaz

1 Yorum

  • esmer_kızCevapla

    Güzel anlatım yasemin hanım teşekkür ederiz. Umarız emeklerinizin karşılığını alıyorsunuzdur.

    Şub 28, 2018 14:24