Ye Beni Pastası Nasıl Yapılır ?

ye-beni-pastasi-nasil-yapilirYe beni pastası nasıl yapılır ?

Ye beni pastasına bakıpta canı çekmeyen kaç insan var ki bu Dünyada. Tahmin ediyoruz ki bu pastaya “Ye Beni Pastası” adını koyan kişi, bu pastayı yerken bu isim aklına gelmiştir. Öyle bir pastaya da anca böyle isim yakışırdı zaten.

Pastaya uzaktan baktığımız zaman dahi yiyesimiz geliyor. Pastanın tadını bir kenara bırakalım görünüşü bile çok güzel görünüyor. Hemen yemek lazım, neyse bu paylaşımımızda sizlere ye beni pastası nasıl yapılır onu anlatacağız.

Birçok pasta arasında yapılması ve verilen emeğe karşılık bizlere sunduğu tat çok fazla olan bir pasta. Marketlerde bakkalarda satılan bir pastaya çok benziyor tabi bu onun biraz büyüğü ve evde yapıldığı için daha sağlıklı olanı.

Ye beni pastası yapmak çok fazla hüner ve marifet gerektirmiyor. Ona yetecek kadar b,r emek ile çok güzel pastalar yapabilirsiniz. Artık herkes yemekten sonra bir tatlı olsada yesek diyor. E haliyle kadınlarımız da bu soruna çözüm olarak daha fazla tatlı pasta tarifi öğreniyor.

Aslında yemekten sorna enerjiye ihtiyacımız olduğu için ve yemeğin üzerini örtmek için tatlı birşeyler canımız ister. Bu yüzdendir ki evli yada evsi kadınlarımız kızlarımız sanırız eskiye göre artık daha fazla tatlı,pasta tarifi bliyor.

Bu pastanın özelliklerinden bir diğeri ise hafif olmasıdır. Hani görünüşüne göre hafif gibi duruyor. Kalorisini ölçmedik, daha doğrusu ölçemedik. Ne zaman elimize pastayı alsak yiyoruz ve kalorisine bakmayı unutuyoruz.

Neyse efendim buyrun sizler için Ye beni pastası nasıl yapılır vidosunu aşağıya ekledik. Videoyu izleyerek Sizlerde akşam erkeklerinize çok güzel bie pasta yapabilirsiniz.

Aman siz siz olun çok fazla yapmayın. Çünk insan yedikçe yiyor ve dururamıyor kendisini. Eğer çok fazla yaparsanız ok fazla yersiniz ve artık tadı sizlere çekici gelmez sizin için sıradan bir pasta haline gelir. Ne demişler efendim, herşey tadında güzel.

Buyrun buda videomuz. İzlerken dahi yemek isteyeceksiniz 🙂 Yerim ben bu pastayı efendim bu pastayı yemeyipte ne yapacağız değil mi 🙂

Kolay gelsin şimdiden sizlere.

İyi Seyirler

Önerilen Paylaşım 1:Hangi Anti Virüs Programını Kullanmalıyım ?

Önerilen Paylaşım 2:Muhallebi Kemalpaşa Tatlısı Nasıl Yapılır ?

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer