menü resmi

Yanak Estetiği Yaptırmak İsteyenler

Yanak Estetiği Nedir?

Yüz yapımızda en önemli konulardan birisi altın orandır. Yüz bölgemizdeki yanaklarımızın diğer bölümler ile uyum içinde olması gerekmektedir. Peki ya fazla kilolu ya da yanaklarımız olması gerektiğinden fazla şiş ise ne yapmalıyız? Yanak estetiği ameliyatı, yüzümüzü altın oran yapmamız da bize en çok faydayı sağlayan operasyonlardan bir tanesidir. Yanakların ve elmacık kemiklerimizin etrafındaki yağlar alınarak, hatların daha belirgin ve keskin olmasına olanak sağlayan yanak estetiği ameliyatı, dünyada ve ülkemizde çok sık olarak uygulanmaktadır.

yanak estetiği

Yüz güzelliğini ve genç görünmemizi sağlayan en önemli faktörlerden bir tanesi olması özelliğiyle, son yıllarda daha çok dikkat çekmeye başlamıştır. Özellikle ünlülerin bu operasyonu geçirmesi, hepimizi biraz olsun düşündürmedi mi?

Yanaklarımızın geniş ve yuvarlak durması bizi olduğumuzdan daha fazla kilolu gösterebilir. Bu durum kişilerin psikolojik olarak rahatsızlık hissetmelerine neden olur. Bu yanaklar özellikle ergenlik döneminde belirginleşmeye başlayarak, bizleri şu ana kadar takip eder. Bu durumdan kurtulmanın tek yolu ise yanak estetiği operasyonudur.

Bu estetik operasyonun amacı, yanaklarımızdaki biriken fazla yağı çıkarmaktır. Uygulama öncesinde hasta muayene edilmeli, yapılacak işlemler planlanmalıdır. Eğer yanak estetiği operasyonu yaptırmak istiyorsanız, mutlaka uzman bir cerrah ile görüşmelisiniz. Aksi durumun düşünülmesi bile ürkütücüdür. Sizlere uygulanacak olan altın oranla uyumlu bir üçgen anatomi sağlanacak. Yağ birikimleri, çene yapısı ve elmacık kemiğinin şekli önemlidir. Operasyon tamamen hekim tarafından yürütülemez, muayene sırasında hastanın yapacağı açıklamalar ve görüşler oldukça önemlidir.

Yanak Estetiği Sonrası

Yanak estetiği sonrasında ağız içinde ufak dikişlerin olması normaldir. Dikiş sebebi ile ilk gün sıvı gıdalar ile beslenmek zorundasınız. Bir sonraki gün ise yavaş yavaş normal gıdaları tüketmeye başlayabilirsiniz. Uygulamanın tamamen etkisini görmeniz yaklaşık 3-4 hafta süreceğinden, korku ve telaşa mahal yoktur. Uygulama sonrasında belirgin hatlara ve genç görünüme sahip olacaksınız.

Ameliyatsız Yanak Estetiği

Yanak estetiği uygulamasında ameliyatsız gerçekleştirilen uygulama dolgu işlemidir. Dolgu işlemi ile yanak ve elmacık kemiği bölgemizdeki çökükler ve deformasyonlar düzenlenmektedir. Yanak bölgemizde oluşmuş olan deformasyonlar bizi olduğumuzdan daha yaşlı göstermektedir. Bu da bizleri mutsuz edeceği için, dolgu işlemi gibi basit ve kısa süreli tedavi yöntemini tercih etmeniz en mantıklısı olacaktır.

Yüzümüze hacim katan dolgu işlemi ile, elmacık kemiklerimizin şekli ayarlanabilir, bu tedavi yaklaşık 20 dakika süreceğinden, günlük hayatınızdan çok fazla götürmez. Dolgu işlemi sonrasında yüz ifademizin doğallığına kavuştuğunu göreceğiz.

Yanak Estetiği Fiyatları

Piyasa da o kadar çok estetik cerrah olmasına rağmen fiyatlar da herhangi bir indirime gidilmemesi şaşırtıcı. Net bir fiyat vermek doğru olmaz ancak tahminlere göre 1300-4000₺ arasında fiyatlarla karşılaşabiliriz.

Bu konu aşağıdaki aramalarınıza cevap bulmanıza yardımcı olmuştur umarız..

  • hollywood yanak estetiği fiyatları
  • hollywood yanağı estetiği fiyatları
  • hollywood yanağı fiyatı
  • hollywood yanağı fiyatları
  • hollywood yanağı öncesi sonrası
  • yanak yağı aldırma fiyatı
  • hollywood yanağı ekşi
  • hollywood yanağı yaptıran ünlüler
▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Nimet -
2018-04-01 23:49:28

Yanaklarımı biraz toplatmaya ihtiyacım var. Bu konu hakkında birçok kişi estetik önerse de ben ameliyatsız çözümler arıyordum. Estetik konusunda farklı bir bakış açısına sahip olmama olanak sağladınız.

@Mervehan -
2018-04-01 21:43:58

Yanağınıza estetik yaptırmayı düşünüyorsanız ilk olarak estetik yaptıracağınız doktoru çok iyi bir şekilde araştırıp seçmenizi öneririm. Piyasadaki bazı doktorlar maalesef yaptığı estetik operasyonlar bir süre sonra işlevsiz hale geliyor.

@Nezaket -
2018-04-01 09:15:56

Benim tavsiyem vucudunuza iyi bakmanız bakmadığınız takdirde masraflarınız çoğalıyor. Tabi doğuştan olan sorunlara bişey diyemem ama iyi araştırıp işin ehli kişilere yaptırmanız sizin için daha iyi olacaktır. Masraftan kaçmayın sonucta vucudunuzun en önemli yeri.

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.