Yanak Eritme İşlemi

Yanak Eritme, biz kadınlar için en önemli kilo verme kriterlerinden bir tanesidir. Ne kadar kilo verirsek verelim yüz bölgemiz yağlardan arınamaz. Bu bölgeye ait yağların yok olması için yüz zayıflatma yöntemlerinden faydalanmamız gerekir. Bu içeriğimizde sizlere yanak eritme ve inceltme ile ilgili bilgiler vereceğiz.

yanak-eritme

Yanak Eritme Hareketleri

Özellikle alın, göz ve burun çevremizde bulunan yağları eritmemiz çok zordur. Bu nedenle yüz bölgemiz için zayıflama hareketleri mevcut. Yanak Eritme hareketleri etkili olan hareketlerden bir tanesi de emme hareketidir. Bir sebzeyi, meyveyi veya parmağımızı 10 dakika boyunca emmek çok değişik ama etkili bir harekettir.

Diğer bir yöntem ise yanakları eritmek için üç parmağınızı yanağınıza koyun ve önce sol yanağınıza bastırarak ağzınıza doğru itin bu işlemi daha sonra sağ yanağınıza da yapın toplamda 5 dakika yapın. Derin bir nefes alın ve yanaklarınızı şişirin ve aldığınız  havayı üfleyin. Yüz inceltme hareketlerine günlük 30 dakikanızı ayırın

Yanak Eritme İçin Nasıl Beslenmeliyiz?

Yanak yağlarımız için yediğimiz besinlere son derece dikkat etmeliyiz. Şekerli gıdalar, lifli meyve sebzelerden uzak durmamız gerekir. Su ve tuz kaybında düşünülenin aksine yanaklarımız şişmeye başlar. Bu yüzden su ve tuz kaybı yaşamamalıyız. Özellike alkol tüketimine dikkat etmeliyiz, çünkü alkol kullanımı su kaybını beraberinde getireceği için yanaklarımızın şişmesine neden olacaktır.

Kozmetik ürünleri de keza aynı şekilde yanaklarımızın şişmesine öncülük edecektir. Tüm bu ürünler yanaklarımızın şişmesine sebep olacağı için kaçınmanız gerekmektedir.

Peki yanaklarımızı eritmek için doğal maske var mı?

Tabii mevcutta yanaklarımızı eritmek için muhteşem içeriğe sahip bir maske var. Titizlikle kullanıldığında faydalarını göreceksiniz. 5 yemek kaşığı limon suyu, 2 yemek kaşığı zeytinyağı kullanarak mucizevi faydalardan yararlanabilirsiniz. Limon suyu ve zeytinyağını iyice karıştırdıktan sonra yüzünüze sürün, 15 dakika sonra yıkayın.

Önerilen Paylaşım 1:Yanak Kıllarından Kurtulun

Önerilen Paylaşım 2:Yanak Altında Şişlik Neden Olur

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

2 Yorum(lar)

  1. Yanak Eritme, insanlarda genetik olması sonrasında yaş ilerlemesi ve bakımsızlıktan oluşan yağların uçurulmasıdır. Estetik düşünmüyor iseniz yukarıdaki işlemleri deneyebilirsiniz başarılı sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

  2. Aslında ideal kiloya sahip birisiyim. Ne oldu ise son birkaç aydır yanaklarımda ciddi bir kilo artışı meydana geldi. Doğal maskeniz bu duruma çare olacaksa en kısa sürede deneyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yanak Eritme, insanlarda genetik olması sonrasında yaş ilerlemesi ve bakımsızlıktan oluşan yağların uçurulmasıdır. Estetik düşünmüyor iseniz yukarıdaki işlemleri deneyebilirsiniz başarılı sonuçlar elde edebiliyorsunuz.

Aslında ideal kiloya sahip birisiyim. Ne oldu ise son birkaç aydır yanaklarımda ciddi bir kilo artışı meydana geldi. Doğal maskeniz bu duruma çare olacaksa en kısa sürede deneyeceğim.


En iyi - En güzel - En ZorKaşıntısı - Kaşıntısı Nasıl geçer