menü resmi

Whatsapp Web Üzerinden Müzik Dosyaları Nasıl Gönderilir?

Whatsapp kullanıyorsunuz, mesajlarınızı yazıyorsunuz gidiyor. Peki arkadaşlarınıza müzikleri nasıl gönderebilirsiniz?

whatsapp müzik

Whatsapp hızlı mesajlaşma denilince akla ilk gelen adreslerden biridir. Anlık ileti paylaşılması noktasında vazgeçilmez bir uygulamadır. Yazılanların an be an karşı tarafa iletilmesi anlık mesajlaşmaya yeni boyut kazandırmıştır. Sms’leri demode hale getiren Whatsapp uygulamasında paylaşım olanakları da oldukça geniş bir yelpazeyi içermektedir. Yazılı içeriklerin yanı sıra ses ve fotoğraflar, videolar da paylaşılabilmektedir.

Küçük Detaylar İşleri Kolaylaştırıyor

Kullanıcıların ses ve video gibi dosyaları paylaşmaları için bazı küçük detaylara dikkat etmeleri gerekmektedir. Tabi ki internetin çekim gücü belirleyici faktörlerin başında gelmektedir. Mobil sürümlerinde herhangi bir ses dosyası paylaşmak oldukça kolaydır. Paylaş seçeneği imdada yetişerek, ardından dosyanın seçilmesi ile paylaşma gerçekleşiyor. Ancak whatsapp bilgisayardan açılmışsa işte bu noktada kullanıcıları bir takım zorluklar beklemektedir. Çünkü söz konusu işlemler mobil cihazlarda olduğu kadar basit olmamaktadır.

Whatsapp Web için giriş yapıldıktan sonra gönderilen dosya üzerinden işlem gerçekleştirilmektedir. İstenilen dosya belirlendikten sonra klasör açılarak üst menüden görünüm tıklanır. Ardından ise seçeneklere tıklamak gerekmektedir. Klasör ayarlarını değiştirdikten sonra artık sırada paylaşım için kişi seçmek kalıyor.

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Cihan Yanık -
2018-03-22 04:38:27

Whatsapp web gerçekten bir çok iş için çok rahat, ofiste olduğum zaman telefonu bir kenara atıp hep webden bakıyorum mesajlara

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.