VivaVideo – Ücretsiz Video Düzenleme Programı

VivaVideo  – Ücretsiz Video Düzenleme Programı

Android akıllı cihaz kullananlar çektikleri videoları düzenlemek için gelişmiş özelliklere sahip bir video düzenleyici uygulama kullanma ihtiyaç duyarlar. Cep telefonumuz ile çektiğimiz bu önemli anıları, akıllı telefon veya tabletinizde kesip çeşitli efektler eklemek oldukça keyifli olacaktır. VivaVideo ile videolarınıza istediğiniz şekilde arka plan müziği ekleyebileceğiniz gibi birden çok videoyu da birleştirebilirsiniz.

Video düzenleme programı VivaVideo içerisinde yer alan arama özelliği sayesinde düzenlemek istediğiniz videolarınızı rahatlıkla seçebilirsiniz. Buprogram ile düzenlediğiniz videolar oldukça profesyonel olacaktır.

Videoların yönünü değiştirebileceğiniz gibi kesip çıkarabileceğiniz bölümleri belirleyebilirsiniz. İstediğiniz saniyeye farklı bir video ekleyebilirsiniz. Android cihazlar için epey başarılı bir video editleme uygulaması olan Viva Video, android tarafında tavsiye edilenler arasında yer alıyor. VivaVideo’nun yapabildiği yetenekleri arasında 20’den çok video efekti bulunuyor. Videoları yazıları ekleyebildiğiniz gibi slayt oluşturabilirsiniz.

Kullanımı oldukça basit ve yetenekleri oldukça fazla. Düzenlediğiniz videoda yaptığınız işlemleri geri alabilirsiniz. Uygulama içerisinde yeni efektler ve video filtreleri indirebilirsiniz. Düzenlediğiniz videoyu doğrudan Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesabınızda doğrudan paylaşabilirsiniz.

Şimdiden kolay gelsin.

Önerilen Paylaşım 1:Bioderma Atoderm Gel Douche Gentle Shower Gel

Önerilen Paylaşım 2:Folder Lock - Dosya Şifreleme Programı

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

4 Yorum(lar)

  1. Vivavideo mobilde video düzenleme için en iyi program bence, birçok farklı seçenek sunuyor ve gayet işime yarıyor

  2. Birçok ücretsiz program denedim ama istediğim gibi değillerdi.Kullanımları zor veya istediğim özellikleri bulamıyordum. Bu uygulamayı yazınız sayesinde indirip kullanımına başladım. Çok iyi ve istediklerimi sorunsuz bir şekilde yapabiliyorum .Geri almak gibi bir opsiyon eklemeleri çok iyi olmuş bir çok secenek deniyerek istediğim işlemleri yapabiliyorum.

  3. Video düzenleme konusunda ücretsiz olan programlar arasında en iyisi bu bence. Hem pratik ve kolay. Fazla karışık değil, hemde birçok özelliği bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vivavideo mobilde video düzenleme için en iyi program bence, birçok farklı seçenek sunuyor ve gayet işime yarıyor

Birçok ücretsiz program denedim ama istediğim gibi değillerdi.Kullanımları zor veya istediğim özellikleri bulamıyordum. Bu uygulamayı yazınız sayesinde indirip kullanımına başladım. Çok iyi ve istediklerimi sorunsuz bir şekilde yapabiliyorum .Geri almak gibi bir opsiyon eklemeleri çok iyi olmuş bir çok secenek deniyerek istediğim işlemleri yapabiliyorum.

Video düzenleme konusunda ücretsiz olan programlar arasında en iyisi bu bence. Hem pratik ve kolay. Fazla karışık değil, hemde birçok özelliği bulunuyor.

yararlı bir paylaşım olmuş ellerinize sağlık. Vivavideo ismi farklı bir isim olmuş.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer