menü resmi

VivaVideo – Ücretsiz Video Düzenleme Programı

VivaVideo  – Ücretsiz Video Düzenleme Programı

Android akıllı cihaz kullananlar çektikleri videoları düzenlemek için gelişmiş özelliklere sahip bir video düzenleyici uygulama kullanma ihtiyaç duyarlar. Cep telefonumuz ile çektiğimiz bu önemli anıları, akıllı telefon veya tabletinizde kesip çeşitli efektler eklemek oldukça keyifli olacaktır. VivaVideo ile videolarınıza istediğiniz şekilde arka plan müziği ekleyebileceğiniz gibi birden çok videoyu da birleştirebilirsiniz.

Video düzenleme programı VivaVideo içerisinde yer alan arama özelliği sayesinde düzenlemek istediğiniz videolarınızı rahatlıkla seçebilirsiniz. Bu program ile düzenlediğiniz videolar oldukça profesyonel olacaktır.

Videoların yönünü değiştirebileceğiniz gibi kesip çıkarabileceğiniz bölümleri belirleyebilirsiniz. İstediğiniz saniyeye farklı bir video ekleyebilirsiniz. Android cihazlar için epey başarılı bir video editleme uygulaması olan Viva Video, android tarafında tavsiye edilenler arasında yer alıyor. VivaVideo’nun yapabildiği yetenekleri arasında 20’den çok video efekti bulunuyor. Videoları yazıları ekleyebildiğiniz gibi slayt oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz Video Düzenleme Programı

Kullanımı oldukça basit ve yetenekleri oldukça fazla. Düzenlediğiniz videoda yaptığınız işlemleri geri alabilirsiniz. Uygulama içerisinde yeni efektler ve video filtreleri indirebilirsiniz. Düzenlediğiniz videoyu doğrudan Facebook, Twitter gibi sosyal medya hesabınızda doğrudan paylaşabilirsiniz.

Şimdiden kolay gelsin.

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Gülşah Yılmaz -
2018-03-08 23:56:19

Vivavideo mobilde video düzenleme için en iyi program bence, birçok farklı seçenek sunuyor ve gayet işime yarıyor

@ayşenur -
2018-03-07 09:20:54

Birçok ücretsiz program denedim ama istediğim gibi değillerdi.Kullanımları zor veya istediğim özellikleri bulamıyordum. Bu uygulamayı yazınız sayesinde indirip kullanımına başladım. Çok iyi ve istediklerimi sorunsuz bir şekilde yapabiliyorum .Geri almak gibi bir opsiyon eklemeleri çok iyi olmuş bir çok secenek deniyerek istediğim işlemleri yapabiliyorum.

@Kamil -
2018-03-06 16:53:04

Video düzenleme konusunda ücretsiz olan programlar arasında en iyisi bu bence. Hem pratik ve kolay. Fazla karışık değil, hemde birçok özelliği bulunuyor.

@aytaç -
2017-10-24 11:41:53

yararlı bir paylaşım olmuş ellerinize sağlık. Vivavideo ismi farklı bir isim olmuş.

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.