Vajinada Kararma Olması

Vajina Kararması

Bikini bölgesinde bazı durumlara bağlı olarak kararmalar görülebilir. Belli başlı hataların sürekli olarak tekrar edilmesi, vajina kararması gibi bir problemin oluşmasına neden olur.

Vajina Kararması Neden Olur?

Bölgede meydana gelen kararmaların daha çok hormonal değişikliklere bağlı olarak ortaya çıktığı biliniyor. Özellikle hamilelik sırasında salgılanan yüksek orandaki östrojen hormonu bu tarz bir problemin oluşmasına ilk sebep olarak gösteriliyor.

Öte yandan yanlış şekilde kullanılan ağda ve epilasyon aletleri, bilinçsiz bir şekilde yapılan ağda, yanlış iç çamaşırı seçimleri, aşırı terleme gibi durumlar cilt renginde değişimleri ortaya çıkarabilir. Bu durumlara çözüm bulunduğunda, problemin önüne de kesin olarak geçilmiş olunur.

Vajina Kararması Tedavisi – Nasıl Geçer ?

Vajina kararmasına çözüm için öncelikle bazı doğal yöntemlerin kullanımına düzenli bir şekilde devam edilmesi gerekiyor. Aloe vera jeli konu hakkında başarılı sonuçlar ortaya çıkarırken, lekeler ve kararmaların kesin şekilde ortadan kalkmasını sağlıyor.

Uygulamayı yapmak için jelin bikini bölgesine sürülerek bir süre boyunca bekletilmesi ve ardından durulanması gerekir. Bunun yanında cilt rengini açan doğal yöntemler arasında bulunan yollarda bikini bölgesi için kullanılabilir.

Limon suyu ve portakal kabukları cildin rengini açabilen yapıya sahiptir. Yine bunların jel haline getirilerek bölgeye uygulanması gerekiyor. 15 dakikalık bir sürenin sonunda bol suyla yıkanması gereken bu yöntemin, haftada üç kez boyunca uygulanması gerekir. Bu şekilde sonuçlar kesin bir şekilde alınmaya başlayacaktır.

Şimdiden geçmiş olsun diyoruz, umarız rahatsızlığınızdan bir an önce Allah’ın izni ile kurtulursunuz..

Önerilen Paylaşım 1:Beden Eğitimi Öğretmeni Nasıl Olunur

Önerilen Paylaşım 2:Vajinada Daralma Olması

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

3 Yorum(lar)

  1. İnsanları vajina kararmalarına aklım ermiyor sonuçta sürekli güneşe maruz kalan bir bölge değil nasıl kararıyor Allah şifa versin.

  2. Ağda sonrasında limon sürebilirsiniz. Limon iyi gelmektedir biraz yakabilir fakat sonrasında kararmayı engelleyecektir. Bazı kremler var ayrıca bakım için olanları tavsiye edebilirim fakat en buguk neden ağdıdır. Farklı yöntem deneyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnsanları vajina kararmalarına aklım ermiyor sonuçta sürekli güneşe maruz kalan bir bölge değil nasıl kararıyor Allah şifa versin.

Ağda sonrasında limon sürebilirsiniz. Limon iyi gelmektedir biraz yakabilir fakat sonrasında kararmayı engelleyecektir. Bazı kremler var ayrıca bakım için olanları tavsiye edebilirim fakat en buguk neden ağdıdır. Farklı yöntem deneyebilirsiniz.

Yazınız için çok teşekkür ederiz yararlandık ve bilgilendik sayenizde.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer