Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar ?

Küçük yaşta çocuklarda başlayan hayal gücünün sınırı yoktur. Bu hayal gücü genellikle çizim ile ortaya çıkabilir. Çocuklar hayal ettikleri şeyleri ortada bulamadıkları zaman çizmeye başlarlar. Çizim yaptıkları sıra da sahip oldukları o harika hayal gücü genişlemeye başlar. Bu sebep ile her hangi bir zamanda çocuğunuzu duvara resim çizerken yakalayabilirsiniz.

tükenmez kalem lekesi

Bu yüzden küçük yaşta çocuklara sahip olanlar kalem lekesinin duvardan nasıl çıkacağını araştıracaklardır.

Tükenmez Kalem Lekesi Nasıl Çıkar

Duvardaki kalem lekelerini çıkarmak için birçok pratik ve etkili yöntemler bulunmaktadır. Bunlardan en az bilineni ise günlük hayatın her alanında insanlara büyük yardımı dokunan karbonat tozudur. Bu yöntem az bilinmesine rağmen duvar yüzeyine verdiği zararın en az düzeyde olmalıdır ve lekeleri büyük ölçüde temizler.

Bu sayede iyi bir seçenektir. İşleme başlamadan önce temiz ve yumuşak bir bez parçasını hafif miktarda nemlendirmelisiniz. Ardından bir miktar karbonatı, bezin üzerine dökülerek duvar yüzeyini temasa hazır hale getirin. İsterseniz salatalık seçeneğini de deneyebilirsiniz. Bazı duvarlarda silgi de etkili oluyor.

Önerilen Paylaşım 1:Mercedes Benz Yeni İnsansız Otobüslerini Görücüye Çıkardı !

Önerilen Paylaşım 2:Yamaç Paraşütü Nasıl Başladı, Yamaç Paraşüdü Hakkında Bigiler !

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

2 Yorum(lar)

  1. İlk okul cocuğu gibi bir kalem kullanmaya başlasam kesin bir yerleri çizerim. Bugun oturdum birde sizin dediğinizi yaptım ve sonuç olarak başarılı oldu.

  2. Karbonat tozu gerçekten tükenmez kalem lekesinde çok işe yarıyormuş, eskiden ne kadar makineye atsam da bir iz falan kalıyordu ama karbonat kullanıyorum çok etkili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlk okul cocuğu gibi bir kalem kullanmaya başlasam kesin bir yerleri çizerim. Bugun oturdum birde sizin dediğinizi yaptım ve sonuç olarak başarılı oldu.

Karbonat tozu gerçekten tükenmez kalem lekesinde çok işe yarıyormuş, eskiden ne kadar makineye atsam da bir iz falan kalıyordu ama karbonat kullanıyorum çok etkili


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer