Vurma,çarpa haricinde kansızlık durumda meydana geliyor görünüm açısında çok hoş değil. Hatta çekime kadar giderse anlık o durum hiç iyi açıcı olmuyor.

Genelde ölü hücrelerin oluşması sonrasında tırnak çekimine kadar giden bir sorun. Böyle bir durumda doktorunuzdan destek almalısınız.

Tırnak morarması kadar kötü bir ağrı neredeyse azdır. Parmağınıza çekiçle kazayla vurduğunuzda veya kapıya filan sıkıştırdığınızda oluşan morluk ile beraber inanılmaz bir ağrı oluyor ve morarma geçene kadar ağrı devam ediyor.

Tırnak morarması sonrasında çekime kadar gitmektedir. Genelde vurduğumuz için şiddetine göre değişir ama şiddeti fazla ise tırnak olur ve vekime doğru gider.

Bildiğim kadar ile kansızlık sonrasında oluşan morarmalarda mevcut tırnaklarda. Sebebi kansızlık sonrasında vitamin eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda hekimizine başvurmanız sonrasında ek vitamin verecektir.

En çok korktuğum acı veren bir durum. Bir yere vurduğunuzda veya darbe geldiğinde oluşan bir durumdur. Tırnak çekimine kadar gidiyor çekiminde iğneler sayesinde acılı oluyor. Dikkat edin ve tırkanığınızı bir yere vurmayın