Terminator Genisys – Film Tavsiye

2029 yılında geçen Terminatör Yaratılış filmi, bilim kurgu dalında başarılı bir film olarak beyaz perdede yerini aldı.

Terminator Genisys – Terminator Yaratılış Filmi

İki ödüle aday gösterilen ve IMDB puanı 6,7 olan Terminatör Yaratılış filmi, 2029 yılında geçiyor. Topluluğun direnme lideri John Connor, Makinelerin İmparatorluğu’na karşı Skynet‘in tehlikeli gücünü kontrol altına almaya çalışmaktadır. John Connor’ın güvenilir dostu Çavuş Kyle Reese, zaman makinesi ile 1983 yılına John Connor tarafından ışınlanır.

Connor’un annesi Sarah, peşindeki katil robotlardan kurtulmak için Çavuş Kyle Reese’i beklemektedir. Bunu başarmayı sağlar ise tüm insanlığın ırkının kaybolması engellenmiş olacak.

Fakat Çavuş Reese’in,1980’lerin Amerika’sında Los Angeles eyaletine gittiği zaman karşılaştığı manzara tam anlamıyla geçmiş zaman değildir. Hadiselerin umulmadık bir vaziyette yönlenmesi, zaman kavramında kırılmaların meydana gelmesine sebep olacaktır.

Çavuş bu tanınmadık geçmişte hiç ummadığı dostlarıyla farklı düşmanlara karşı gelecek ve zamanı baştan inşa etmek gibi oldukça güç görevi üstlenecektir.

1990’ları sarsan senaryosu ile Terminatör filminin serisi bu yeni filmi ile birlikte yeniden çekilmeye başladı. Terminatör Yaratılış filminin senaristi William Wilshere olurken, yönetmen koltuğunu ise Alan Taylor dolduruyor.

Bu sürükleyici bilim kurgu ve macera filmini izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Terminator Yaratılış Filmi Fragmanı

Önerilen Paylaşım 1:Southpaw - Film Tavsiyesi

Önerilen Paylaşım 2:3 İdiots (2009) - Film Tavsiye

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

2 Yorum(lar)

  1. Oldum olası bilimkurgu filmlerine hastayım ayrıca terminatör serisinide her bölümünü 1 den fazla kez izlemişimdir. Daha izlemeyen var ise bence kaçırmamalı bir kez izlemeli derim .

  2. Aksiyon, bilim kurgu ve macera istiyorsanız bu film tam size göre. Filmin ritmi hiç düşmüyor, sürekli bir heyecan hali hakim filme.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oldum olası bilimkurgu filmlerine hastayım ayrıca terminatör serisinide her bölümünü 1 den fazla kez izlemişimdir. Daha izlemeyen var ise bence kaçırmamalı bir kez izlemeli derim .

Aksiyon, bilim kurgu ve macera istiyorsanız bu film tam size göre. Filmin ritmi hiç düşmüyor, sürekli bir heyecan hali hakim filme.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer