iphone reset

İphone Reset Atma

İphone cep telefonunuza reset atmak istiyorsanız bunun iki yöntemi bulunmaktadır. Soft Reset Hard Reset İki yöntem ile iphone cep telefonuna reset atabilirsiniz. Hangisini atacağınız size kalmış, eğer çok köt bir durum yok... Devamını oku »
cep telefonum asiri isiniyor

Telefonum Aşırı Isınıyor

Malum artık hepimizde bir hatta bazılarımızda iki adet cep telefonu bulunuyor. Cep telefonlarının aşırı ısınması kötü bir durum. Her an elimizde yada kulağımızda patlayacakmış gibi paniğe dahi kapılıyoruz. Cep telefonları da diğer... Devamını oku »
iphone 6s kendi kendine kapanma sorunu

İphone 6S Kendi Kendine Kapanıyor !

Bu makalemizde İphone 6s telefonların kendi kendine kapanmasına çözüm olarak neler yapılabilir onları anlatacağız. Bazen İphone 6S telefonumuz durduk yere aniden kapanıyor. Bu durum İphone 6S serisinde genelde karşılaşılan durumlardan birisidir. üzik dinlerken,... Devamını oku »
cep telefonu reset atma sıfırlama

LG Motorola Nokia Reset Atma – Sıfırlama

Lg reset atma, Motorola reset atma, Nokia reset atma için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Öncelikle, Telefonunuzda kişilerin ve özel dosyalarınızın yedeğini alın. Simkartınızı çıkartınız. yukarıdaki uyarıları yapmış olalım ve şimdi işlemlere geçelim. LG... Devamını oku »
samsung reset atma

Samsung Telefon Reset Atma

Kullandığımız telefonlar faydalarının yanında bazende bizlere sorunlar çıkartabiliyor. Telefonn marka ve modeli ne olursa olsun b muhakkak bir zaman sonra bazı sorunlar ortaya çıkabiliyor. Genelde en sık karşılaşılan sorunlar; Telefonun çok fazla... Devamını oku »

Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer