bilgisayar donuyor

Bilgisayar Donuyor

“Bilgisayar donuyor Bilgisayarım donuyor”  bu soruları sormayan bilgisayar kullanıcısı yar var ya yok. Hergün elimizde olan ve sürekli kullandığımız bilgisayarları kullanırken en fazla şikayetçi olduğumuz ve canımızı sıkan durumların başında “Bilgisayar Donması”... Devamını oku »
laptop donuyor

Laptop Donuyor !

Laptop donuyor, Bilgisayar donuyor, Laptop aniden donuyor ne yapabilirim ? Laptoplar yani dizüstü bilgisayarlar hayatımızın artık demirbaşlarından bir tanesi. Artık herkes laptop kullanıyor. Eskiden bilgisyardan anlamayan yakınlarımız artık başından kalkmıyor. Film izliyoruz.... Devamını oku »
bilgisayar-donmasi

Bilgisayar Donuyor Ne Yapmalıyım ?

Hergün kullandığımız ve sanki bir arkadaşımız,dostumuz haline gelen bilgisayarlar sanırım herhangi bir sorun oluşturduğu zaman hiç vakit kaybetmeden hatta yemeği dahi unutarak sorunu çözmeye çalışıyoruz. Sonuçta günümüzün çoğu bilgisayar başında geçiyor ve... Devamını oku »
bilgisayar-tamirciliği-nasıl

Bilgisayar ve Telefon Tamirciliği Mesleği Hakkında Bilgiler ?

Bilgisayar ve Telefon Tamirciliğinedir? Bilgisayar ve Telefon Tamirciliği ne iş yapar? Nasıl Bilgisayar ve Telefon Tamircisi olunur? Tamircilik meslek kategorisi genellikle pek tercih edilmemesine rağmen en iyi gelir kazandıran meslek gruplarından birisidir.... Devamını oku »

Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer