Sportmenlik Dışı En İyi 10 Gol :)

sportmenlik-disi-en-iyi-10-golFutbolda sportmenlik yada futbolda centilmenlik ne derseniz diyin çok önemlidir. Sonuçta futbolcular da birer insan ve onlarında duyguları hisleri var. Düşünsenize futbol maçı yapıyorsunuz ve rakibinize bir olaydan dolayı topu bilerek verdiniz. Ama maç tekrar başladığı zaman rakibiniz size hakkınız olan top vermek yerine kalenize şut çekti. Nasıl olurdu ?

Sportmenlik Dışı 10 GOl

Sanıyoruz pek iyi bir olay olmazdı. Sonuçta kardeşim herşey bir yana adam olalım değil mi? Eğer oyundaki insanlara güvenemiyorsanız o zaman ne yapacağınızı bilemezsiniz. Çünkü siz centilmenlik yaparsınız adam gelir sizegol atar.

İşin en kötü tarafı ise sporda kurallar içerisinde sportmenlik yoktur. Hakem size sportmen oldunuz diye yada centilmen oldunuz diya fazladan bir gol hediye etmez değil mi? Okul değil ki bu sözlü notu versinler.

Ama hiç sportmenlikte yapılmıyor değil. Eminiz bir futbol maçında sportmenlik sergileyen futbolcuların, takımlarını tutan taraftarlarına verebileceği güzel duygulardan biriside budur. Taraftarlar tuttukları takım oyuncularının sportmen,centilmen olmasını görünce koltukları kabarıyor.

Herneyse şimdi aşağıdaki videoda Sportmenlik Dışı En İyi 10 Gol ü izleyebilirsiniz. Ama siz siz olun sportmenliği hayatın her yerinde göstermeye çalışın. Bugün bir faydası olmaz belki ama ilerde birgün faydasını kesin görürsünüz.

Buyrun video..

İyi Seyirler..

Önerilen Paylaşım 1:Kişilik Testi ?

Önerilen Paylaşım 2:Cem Yılmaz En İyi 10 Esprisi :)

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

2 Yorum(lar)

  1. 7. Golda kaleci şok oluyor elinde su ile ama hakem kullanacak futbolcuya duduk göstermedikçe hemen başlayabilirler. Maradona ve Messi tarının elini kullanmışlar . Her zaman bu tarz pozisyonlar olucak malesef.

  2. Bu tip insanlar hep vardı ve hep olacaklar. Adamların içinde yoksa nerede ne yaparsa yapsın aynı olur. Hiç bir değişiklik olmaz. Bunlar gerçek hayatta da böyleler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7. Golda kaleci şok oluyor elinde su ile ama hakem kullanacak futbolcuya duduk göstermedikçe hemen başlayabilirler. Maradona ve Messi tarının elini kullanmışlar . Her zaman bu tarz pozisyonlar olucak malesef.

Bu tip insanlar hep vardı ve hep olacaklar. Adamların içinde yoksa nerede ne yaparsa yapsın aynı olur. Hiç bir değişiklik olmaz. Bunlar gerçek hayatta da böyleler.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer