menü resmi

Southpaw – Film Tavsiyesi

Hayatının en güzel dönemini yaşayan başarılı bir boksör karısının ölümüyle adeta yıkılır.

IMDB puanı 7.6 olan Son Şans filmi, hayatının en güzel dönemini yaşamakta olan genç ve başarılı boksör Billy Hope karakteri, eşinin trajik bir trafik kazası ile aniden hayatını kaybetmesine müteakip kendisini uyuşturucu ve alkol verir.

SouthPaw – Son Şans Filmi

Düştüğü bu derin kuyudan çıkmanın yollarını ararken bakmakla yükümlü olduğu biricik kızını ve oturduğu evi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalan Billy Hope, artık bir emekli hayatı süren eski boksör Tick ile tanışıp kendisine antrenman yaptırmasını söyler.son şans film tavsiyesi

Deneyimli boksör Tick, genç ve şanssız arkadaşına sadece boks konusunda değil manevi anlamda destek olur. Billy, oldukça başarılı bir seviyeye geldikten sonra hem boks alanındaki hayallerinin peşine düşer hem de kızını geri kazanmak adına çalışmalar yürütecektir.

Filmin yönetmen koltuğunda Antoine Fuqua oturuyor. Sons of Anarchy dizisinden tanıdığımız Kurt Sutter, Son Şans filminin senaryo yazarı.

Filmin kadrosu ise bayağı tanınmış oyunculardan oluşuyor. Ayrıca şarkıcı 50 Cent de filmde küçük bir rolde yer almış.

SouthPaw  & Son Şans Film Fragmanı

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Mahmut -
2018-03-05 18:26:45

Son Şans filmini ne zaman izlesem bir tuhaf olurum. Beni çok etkileyen filmlerden biridir. Hikayenin akıcılığı ve görüntü kalitesine 10 puan benden.

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.