instagram birden fazla paylasim

İnstagram Birden Fazla Fotoğraf & Video Yükleme ve Paylaşma

İnstagram hesabınızda artık bir seferde sadece bir fotoğraf yada video yükleme ve paylaşma devri artık sona erdi. İnstagram ile birden fazla fotoğraf ve videoyu aynı anda yükleyerek arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. bunun için... Devamını oku »
whatsappta-gecici-olarak-yasaklandiniz

WhatsApp’ta Geçici Olarak Yasaklandınız Mesajı

Artık herkes akıllı telefonunda whatsapp programını kullanıyor sanıyoruz. Güzel bir uygulama whatsapp fakat tabi kişisel bilgilerimizi üçüncü şahıslara pazarlamasa daha da güzel olacaktır. Whatsapp kullanırken aslında programı ilk kurduğumuz zaman bizlere hizmet... Devamını oku »
londra-muze

İngiltere’de Gezilecek Ücretsiz Müzeler

İngiltere, Üzerinde Güneş Batmayan İmparatorluk, Dünya genelinden en fazla turist çeken ülkelerden birisi. Genel olarak başkenti Londra ile hep öne çıkmıştır. Farzedelim bir iş için, eğitim için yada çalışmak için İngiltereye gittiniz,... Devamını oku »
shakira

Shakira Kimdir ?

Shakira yıllardır şarkılarını dinliyor, danslarını izliyoruz. Şarkı ve özellikle dans konusunda yetenekli insanlardan birisi. Peki Shakira hakkında ne kadar bilgiye sahibiz. Öyle ya sonuçta onlarda bizim gibi insanlar onlarında memleketleri, hastası oldukları... Devamını oku »
psikopat testi

Ne Kadar Psikopatsın ?

Sen psikopat mısın? Diye birine sorsak acaba bize ne derdi? Hani hiç tanımadığımız birisine örneğin çarşıda gezerken birisine “Sen psikopat mısın?” diye sorsak diyoruz. Aklımıza nedense hemen kötü köeü şeyler geliyor. Ya... Devamını oku »
hangi emoji olurdun

Sen Hangi Emoji Olurdun :) ?

İnternet sitelerinde artık emojiler sık sık kullanılmaya başlandı. Emoji ne demek bunu bilmeyen insanlar bulunmakta. Emoji söz yazı ile anlatılacak bir ifadenin resim ve figürler ile tasvir edilmesi diyebiliriz. Hepimiz aslında emojileri... Devamını oku »
sportmenlik-disi-en-iyi-10-gol

Sportmenlik Dışı En İyi 10 Gol :)

Futbolda sportmenlik yada futbolda centilmenlik ne derseniz diyin çok önemlidir. Sonuçta futbolcular da birer insan ve onlarında duyguları hisleri var. Düşünsenize futbol maçı yapıyorsunuz ve rakibinize bir olaydan dolayı topu bilerek verdiniz.... Devamını oku »
internetten-nasil-para-kazanilir

İnternetten Nasıl Para Kazanılır ?

Evet arkadaşlar bu yazımızda sizlere internetten nasıl para kazanılır soruna önerilerimiz ile cevap vereceğiz. Arkadaşlar öncelikle şunu belirtelim bedavaya kimse size para vermez. Para kazanılır. Emek edilir. Şimdi bazı genç arkadaşlarımızı görüyoruz... Devamını oku »
dünya dışı

Dünya Dışı Dostlarımız

Dünya Dışı Dostlarımız Dünya dışı dostlarımız diyince, aklınıza kimler geliyor? Bu kadar geniş bir çemberde yaşarken neden hala dünyayla sınırlıyız sizce?  İnanmak mı istemiyoruz? Yoksa inanmaktan mı korkuyoruz? Bizim çemberimiz o kadar... Devamını oku »
whatsapp engelleme

Whatsapp Kişi Engelleme ve Engel Kaldırma Nasıl Yapılır?

WhatsApp Kişi Engelleme Watsapp uygulaması artık her akıllı telefon içerisinde kullanılmakta ve bir vazgeçilmez olarak da devam etmekte. Sizlere bu yazımızda whatsapp kişi engelleme nasıl yapılır adım adım anlatacağız. Whatsapp kişi kaldırma... Devamını oku »
instagram kullanıcı

İnstagram Kullanıcı Nasıl Silinir ?

İnstagram Kullanıcı Nasıl Silinir İnstagram kullnıyorsunuz fakat artık sıkıldınız yada başka bir sebepten ötürü hesabınızı silmek istiyorsunuz, o halde yapın ne bekliyorsunuz ! Çevrimiçi ücretsiz fotoğraf ve video paylaşım sitesi olan Instagram’da... Devamını oku »
danblzerian

İnstagram’da Fenomen Olmak İster Misiniz ?

Fenomen dilimizde önde gelen, takip edilen, örnek alınan anlamlarına gelmektedir. Mesela sanatçılarımız arasında olsun instagramda olsun bir çok fenomen olduğunu görmüşsünüzdür. Peki sizi takip eden yada şöyle soralım sizi kendine bir fenomen... Devamını oku »

Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer