menü resmi

SEVEN POUNDS (YEDİ YAŞAM)

Pursuit of Happyness/Umudunu Kaybetme’nin yönetmeninden, başrolünde iki kez Akademi Ödülü adayı olan Will Smith’in yer aldığı, geçmişinde peşini bırakmayan sırrın kefaretini ödemek için tamamen yabancı yedi kişinin hayatlarını kökten değiştirmeye çalışan bir adamın öyküsü geliyor. Planı hayata geçtiğinde, hiçbir şey onu durduramaz.Rosarion Dawson

En azından Ben Thomas böyle düşünmektedir. Ama Ben Thomas’ın asla beklemediği şey, bu yabancılardan birine aşık olması ve aşık olduğu kadının onu değiştirmeye başlaması olacaktır.

Seven Pounds

İzleyiciyi avucuna alan bir gizem ve şaşırtıcı bir aşk öyküsü sunan Seven Pounds/Yedi Yaşam hayat ve ölüm, pişmanlık ve bağışlama, yabancılar ve dostluk, aşk ve kefaret üzerine kışkırtıcı sorular soruyor ve insanların kaderlerini şaşırtıcı biçimde birbirine bağlayan şeyleri takip ediyor. Her şey yedi isimden oluşan bir listeyle başlıyor…

Tek ortak noktaları, her birinin bir dönüm noktasına ulaşmış ve umutsuz derecede –maddi, manevi ya da tıbbi—yardıma muhtaç olmalarıdır Hiçbiri, Ben’in kefaret planını uygulamak için her birini teker teker seçtiğinden haberdar değildir.

Ama hayat dolu bir kalp hastası olan Emily Rosa (Rosarion Dawson), Ben’in olanaksız sandığı bir şey yaparak planın gidişatını değiştirir: Yakınlaştığı Ben’in dünyaya bakışını altüst eder.

İzleyeli baya oldu geçenlerde tekrar izledim… sevdim ben bu filmi dedim Woody harrelson’in oyunculuguna da süper… öyle avucuna almasada film bir merak içerisinde ilerliyor… Bir insan bu kadar da iyi olabilirmi dedirtiyor. Sonuçta bir film o kadar gereksiz film izliyeceğimize birde buna bakın derim…  İmdbden de 7.7 almış bir filmdir kendisi..

İMDb: http://www.imdb.com/title/tt0814314/
Ekşi: https://eksisozluk.com/seven-pounds–1883060

 

Seven Pounds Fragman Videosu İzle

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Rüzgar -
2018-03-05 18:24:28

Akademi Ödüllerine aday olduğu zaman dikkatimi çekmişti. İzlerken yer yer sıkılsam da fena bir film değildi. Benim pek hoşuma gitmedi.

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.