Savaş Tanrısı Filmi En İyi Sahnesi !

Savaş Tanrısı filmini izledinizmi bilmiyoruz ama iyi filmler arasında olduğu kesin. Savaş tanrısı filmini izledikten sonra olumsuz eleştiri yapacak çok az insan vardır sanıyoruz belkide hiç yoktur.

Aslında film gerçek hayatta yaşanan olaylardan bir eksiti bizlere sunuyor. Aslında malum günümüz dünyasına baktığımız zaman her yerde bir savaş karışıklık bulunuyor. Peki dünyada kime sorsak savaşa karşıyız bir barıştan yanayız derler. Bu adamlar kim peki dünyadaki savaşların olmasına neden olan?

Dünyada savaş olması herzaman bazılarının ceplerini boşaltırken bazılarınında ceplerini doldurmaktadır.

Filmde Yuri Orlov adındaki adamın Amerikaya taşınmasından sonra büyük bir şans ile güçlü adamlara silah temin etmesiyle olaylar başlıyor. Savaşın olabilmesi için çünkü herzaman silahlara ihtiya. vardır. Ve bu silahlar beleş değil.

Başrolde Nicolas Cage oynamaktadır.

Yuri(Nicolas Cage) silah satma işinden beklediğinden hatta hayal ettiğinden fazla paralar kazanmaya başlıyor. Tabiki pazarlık yapma yeteneğini de kullanarak rakiplerinin önüne geçiyor ve müşteri sayısı gün gün artıyor.

Birgün iyi birgün kötü derken yükseliş ve düşüşlere maruz kalan Yuri sonunda gösünü açıyor ve asıl olay da bundan sonra başlıyor.

Şimdi Savaş Tanrısı filminde çok güzel bir sahne bulunuyor. İsterseniz hep beraber izleyelim.

Savaş Tanrısı En iyi Sahnesi videosu aşağıda bulunuyor.

İyi seyirler..

Önerilen Paylaşım 1:İnternetten Nasıl Para Kazanılır ?

Önerilen Paylaşım 2:En Acımasız 8 Boksör !

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer