Samsung Yeni Bir Rekor Kırdı !

Samsung Yeni Bir Rekor Kırdı. Samsung hisseleri.samsung hissleri

Samsung“, yeterince yüksek olan günlük ticaret rakamlarını paylaştı. “Samsung” un rekor düzeyindeki istatistiklerine bakarak yükselişini sürdürdüğünü görmekteyiz.

Samsung” geçen ay 2016 yılının birinci yarısının ticari rakamlarını açıklamıştı. 2014 yılının ilk yarısından sonra en yüksek sonucu bu yıl elde eden şirket, hızla büyümeye devam ettiğini bizlere böylece bildirmiş oldu.

Güney Kore şirketi olan “Samsung” un bu artışını, geçenlerde sunulan Galaxy S7, Gear VR gibi yeni modellerin yardımıyla hızlandırdığı herkes tarafından bilinmektedir.

Samsung Electronics” tarafından günlük ticari rakamlar, şirketin borsada yeni gün içi işlem rekorunu kırdığına işaret ediyor.

“Samsung” un gün içiticaret hisseleri 1.585 milyon artış göstererek, 1.433.73 dolar rakamı ile rekor düzeye ulaştı.

Paylaşılan diğer bir bilgide ise şirketin akıllı telefon vemikroçip üretiminden 2016 yılının Nisan-Haziran aylarında elde ettiği gelirin 3.3 milyar dolar olduğu belirtiliyor.

Samsung” un hisselerindeki artışın gelecek süreçte şirketin büyümesine göstereceği etkisi herkes tarafından öngörülmektedir.

Önerilen Paylaşım 1:İşte Dünya'nın En Zeki Kadını !?

Önerilen Paylaşım 2:Maden Mühendisliği Nedir ? Maden Mühendisliği İş İmkanları Nelerdir?

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer