Samsung Telefon Reset Atma

Kullandığımız telefonlar faydalarının yanında bazende bizlere sorunlar çıkartabiliyor. Telefonn marka ve modeli ne olursa olsun b muhakkak bir zaman sonra bazı sorunlar ortaya çıkabiliyor. Genelde en sık karşılaşılan sorunlar;

  1. Telefonun çok fazla ısınması
  2. Telefonın açılmaması
  3. Konuşmada ses gitmemesi yada gelmemesi
  4. Telefonun kendi kendine açılıp kapanması
  5. Telefonun donması

yukarıdaki sorunların yanısıra daha birçok sorun olabilir. Bu gibi durumlarda hemen bir telefon tamircisine gitmeyi düşünüyoruz. Fakat bazen öyle hatalar olabiliyor ki, 5 dakikada çözülebiliyor. Genelde elektronik hakkında fazla bilgimiz olmadığından ve işimizi garantiye almak için tamircilerin yolunu tutuyoruz.

 

Samsung cep telefonu konusunda en önde gelen şirketlerden birisi. Dolayısıyla Samsung marka telefon kullanan insan sayısıda bir o kadar çok. E haliyle sorunlarda beya bir çok.

Şimdi telefonda oluşacak sorunlar için evde 5 dakikada uygulayabileceğimiz Reset işlemini anlatalım. Reset atmak, Sıfırlamak anlamına geliyor.Yani cihazın fabrikadan ilk çıktığı haline geri döndürülmesi. Şimdi Samsung reset atma işlemine geçelim.

Samsung Reset Atma

Öncelikle telefonunuzda bulunan kişiler ve diğer özel dosyalarınızın bir yedeğini alınız.

Not: Bu işlem ile telefonunuzda herşey silinecek ve fabrikadan ilk çıktığı haline dönecektir. Lütfen yedeklerinizi alınız.

İşlemler:

  1. Sim kartınızı telefondan çıkartınız.
  2. Arama ekranında *2767*3855# yazınız.
  3. Daha sonra telefonu yeniden başlatmak için *2767*2878# tuşlayınız.

evet telefonunuz artık sıfırlandı. Şimdi telefonunuza sim kartınızı takınız ve diğer önemli dosyalarınızı geri yükleyiniz. Sorununuzun çözülüp çözülmediğini kontrol ediniz.

Umarız sorununuz çözülmüştür.

Önerilen Paylaşım 1:LG Motorola Nokia Reset Atma - Sıfırlama

Önerilen Paylaşım 2:iOS 10.2 Hangi Cihazlarda Çalışıyor ?

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

2 Yorum(lar)

  1. Resetleme bir çok sorunu gideren bir işlem olduğunu var sayabiliriz. Genelde kapatık açardık fakat sizin belirtmiş olduğunuz yöntemi bir çok kişi bilmiyor. Samsung kullanan arkadaslara konu hakkında bilgilendirme yaptım bundan sonra bu şekilde yapıyoruz .

  2. Ben sadece kapatık açıyordum bu bilgi benim için çok iyi oldu sürekli sorun yaşadığım için . Bilgi için teşekkür ederiz bir çok kişiye yararlı bir bilgi olmuştur boşuna telefon tamiri için para vermiş olmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resetleme bir çok sorunu gideren bir işlem olduğunu var sayabiliriz. Genelde kapatık açardık fakat sizin belirtmiş olduğunuz yöntemi bir çok kişi bilmiyor. Samsung kullanan arkadaslara konu hakkında bilgilendirme yaptım bundan sonra bu şekilde yapıyoruz .

Ben sadece kapatık açıyordum bu bilgi benim için çok iyi oldu sürekli sorun yaşadığım için . Bilgi için teşekkür ederiz bir çok kişiye yararlı bir bilgi olmuştur boşuna telefon tamiri için para vermiş olmayacağız.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer