dis-eti-koku-iltihabi

Diş Kökü İltihabı Nasıl Geçer Arkadaşlar

Diş Kökü İltihabı Düzensiz ağız sağlığının yol açtığı bakterilerin birikerek diş diplerinde oluşan Diş Kökü İltihabı oldukça ciddi bir rahatsızlıktır. Kökü iltihaplanan diş çok şiddetli ağrılara ve şişkinlere neden olarak gün içerisinde... Devamını oku »
el-terlemesi

Ellerimiz Neden Terler

El Terlemesi Nasıl Geçer El terlemesi problemi hemen hemen her gün her insanın başına gelen temel problemlerden bir tanesidir. Terleme olayı insan vücudunun düzenli olarak oluşturduğu normal süreçlerden bir tanesidir. Terleme olayı... Devamını oku »
dogum-sonrasi-depresyon

Doğum Sonrasında Depresyon Olması

Doğum Sonrası Depresyon Tıbbi literatürde Postpartum depresyonu olarak bilinen doğum sonrası depresyon problemi doğum sonrası kadınlarda ortaya çıkan duygusal, fiziksel ve ruhsal olarak değişimlerin göründüğü bir rahatsızlıktır. PPD olarak bilinen bu rahatsızlığı... Devamını oku »
boyunda-odem-olusmasi

Boyunda Ödem Oluşması

Boyunda Ödem Neden Olur Vücudumuzun belirli yerlerinde ödem oluşması gözünüzü korkutmasın. Boyunda ödem oluşması demek, hemen kanser tanısı konulacağı anlamına gelmez. Boyun şişliği karşısında telaşlanmanıza gerek yok. Hastane de bu durum ile... Devamını oku »
vajina-morarmasi

Vajina Morarması

Vajina morarması, vajinitler yani vajinanın enfeksiyonları mantar, parazit veya benzeri bakteri enfeksiyonlarının sebebiyet verdiği bir hastalıktır. Bazı kişilerde mantar veya parazit sebep olurken bazı kişilerde bu ikisi birden neden olabilir. Mantar Enfeksiyonu... Devamını oku »
tirnak-morarmasi

Tırnak Morarması

Tırnak morarması bazı insanların çok dikkat etmediği ama çok sık başımıza gelen bir rahatsızlıktır. Önemli olanın ise keratin dokusu değil, tırnak yatağında ki rengin değişmesidir. Tırnaklarımız saydam renge sahip oldukları için renk... Devamını oku »
penis-morarmasi

Peniste Morarma

Peniste Morarma Olması Nedenleri Peniste morarma, penis erkeklere özel bir organdır, vücut dışında görülen kısmı üreme ve idrar organı olarak kullanılmaktadır. Penis, üreme ve idrar yolu ile boşaltımı sağlamaktadır. Penis, üreme salgısı... Devamını oku »
boyun-citlatma

Boyun Çıtlatmak

Boyun Çıtlatmak yada Boyun Kütletmek Boyun kütletmek severek yaptığımız bir harekettir. Belirli aralıklarla ben dahi yapıyorum bu hareketi. En çok merak edilenler arasında ise sırt kütletmenin zararlı olduğu yönündeki yanılgıdır. Sırt eklemleri... Devamını oku »
boyun-yanmasi

Boyun Yanması

Ense Kökü Yanması, Boyun Yanması ve Sebepleri Boyun yanması bir çok hastalığın belirtisi olabilir. Ensede yanma ve ağrı oluşması, akıllara ilk gelen yüksek tansiyonu da işaret ediyor olabilir. Bu durum halk arasında... Devamını oku »
boyun-anatomisi

Boyun Anatomisi

Boyun Anatomisi Nedir? Boyun, anatomik olarak kafa ve gövde arasında yer alan ve bu aradaki bağlantıyı oluşturan vücut kısmıdır. Boyun anatomisinin bozukluğu, servikal disk hastalığına yol açar. Boyun bölgesinde beyinden tüm vücuda... Devamını oku »
2017-kia-sportage

2017 Kia SportAge Özellikler ve Yakıt Tüketimi

KIA Sportage Son zamanlarda teknolojik gelişmeleri barındırarak modellerini öne sürmeye başlayan KIA firması, 2017 KIA Sportage modelini de bu başlık altında öne sürmüştür. Kia tarafından yapılan test sürümünde ortaya çıkan 1.6 GSL... Devamını oku »
goz-morarmasi

Göz Morarması

Göz morarması neden olur nasıl geçer ? Hepimiz bir çok kez göz morarması ile karşı karşıya gelebiliriz. Özellikle erkek bireylerde sık görülür. Kavga esnasında alınan darbe sonucu gözümüz çok kolay bir şekilde... Devamını oku »

Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer