Romantizm Nedir Ve Kadınlar Neden Romantik Erkeklerden Hoşlanır?

Romantizm Nedir Ve Kadınlar Neden Romantik Erkeklerden Hoşlanır?

Romantizm, insanların duygularını birbirlerine en güzel şekilde aktarma biçimine denir. Tabi, romantizmin cinsiyeti yoktur ve romantizm anlayışı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Ama günümüzde erkeklerin romantik olası ve romantizmi onlardan beklemek daha alışagelmiş bir durumdur. İşte bu sebepten bugün sizler için konumu “Romantizm nedir ve kadınlar neden romantik erkeklerden hoşlanır?” adlı başlığı altında, hazırladım ve yine sizler içinde anlatıma sunacağım.

Romantik Erkek

Kadınların birçoğu kendilerinden önce erkekler de bu özelliği, bulmaya çalışırlar ve daha sonra da partnerlerine göre karşılıklı, romantik bir ilişki içerisine girerler. Romantizm nedir? Öğrendiğimize göre gelin anlatımımızda “Romantik erkek nasıl olur?” birazda ondan devam edelim.

Romantik Erkek Nasıl Olur?

 • Sevgiliniz eğer şiir seviyorsa ona şiirler yazın ama içinizden geldiği gibi ve kendi el yazınızla…
 • Sevgilinize çiçek alın (gül, papatya vb.)
 • Sevgilinizin sevdiği yemekleri yapıp mum ışığında romantik bir yemek yiyebilirsiniz.
 • Sevgilinize onu sevdiğinizi anlatan mesajlar atabilirsiniz.
 • Sevgilinizin ismini bir ağaca kazıyabilirsiniz.
 • Ona küçük ve güzel sürprizler yapabilirsiniz.
 • Sevgilinize bir gününüzü ayırıp tüm gün kendinizi ona adayabilirsiniz. Mesela güne hoş bir kahvaltıyla başlayabilirsiniz.
 • Sevgilinizin de hoşuna gidebilecek bir sinema bileti alabilirsiniz 🙂 Bilirsiniz konu romantizm olunca sinema çok tercih edilen hoş bir aktivedir. Malum sarılmak, el ele tutuşmak falan…:)
 • Ona duygularınızı anlatan bir aşk mektubu yazabilirsiniz.
 • Hepimizin bildiği gibi kadınların çoğu çikolata hayranıdır. 🙂 Sevgilinize bir kutu çikolata almak iyi bir fikir olabilir.
 • Eğer bulunduğunuzun şehrin şartları elveriyorsa bir sahil kenarında, sevgilinizle el ele güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz.
 • Romantik bir ortam hazırlayıp bir gece vaktinde bir battaniye eşliğinde, beraber yıldızları seyredebilirsiniz.
 • Anılarınızı süsleyen beraber çekilmiş güzel fotoğraflarınızı seçip. hoş bir albüm hazırlayabilirsiniz.
 • Sevgilinize bir sürpriz yapıp onu alıp güzel bir sahil kasabasında, tatile götürebilirsiniz.
 • Açık hava olan bir günde onu güzel bir pikniğe davet edebilirsiniz.

Romantikooo Erkekler

Karşısında romantik erkek isteyen bir kadın bu maddelerin kendisine uygulanmasını, dört gözle bekler. 🙂 Ancak romantizm anlayışı, kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bu sebepten de her kadın aynı romantizm, anlayışında değildir ve dolayısıyla yukarıda romantizm adına, sıraladığım maddeler her kadın içinde geçerli değildir. İşte burada da akıllara şu soru: “Romantizm nedir” takılıyor.

Kimi kadının romantik anlayışı, çok lüks bir restorana yemeğe gitmek iken, kimi kadına göre ise yemeği sevgilisiyle birlikte, sade bir sahil kenarında, köfte ekmek yemekten ibarettir. İşte bu yüzden de romantizm anlayışı, kişiden kişiye ciddi farklarla değişiklik göstermektedir. Bir kısım kadına göre pikniğe gitmek, romantik değildir. Ancak sırf birlikte vakit geçirmek için piknikte birçok kadın için romantik bir ortamdır. Piknik, doğayla iç içe vakit geçirmekten zevk alan kişi için ideal bir yemek fikri, diyebilirim. Romantizm sevdiğin kişiyle birlikte daha güzel anlamlar taşır ve bizlere aralarındaki sevgiyi güçlendiren, bir ortam sağlar.

Önerilen Paylaşım 1:Aşk ve Aşk Sözleri Kadınların İlgisini Neden Çeker ?

Önerilen Paylaşım 2:Kıskanç Kadın ve Kıskançlık Psikolojisi

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

 1. Kadınların romantik erkeklerden hoşlanmasının en büyük sebebi kadınların arzu ve isteklerini çok kolay bir şekilde yerine getirmeleridir. Kadınlar sürprizler, hediyeler, iltifatlar isterler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadınların romantik erkeklerden hoşlanmasının en büyük sebebi kadınların arzu ve isteklerini çok kolay bir şekilde yerine getirmeleridir. Kadınlar sürprizler, hediyeler, iltifatlar isterler.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer