Pokemon GO İnsan Ölümüne Neden Oldu !

Ünlü mobil oyun Pokemon GO oyuncuları sürekli garip işler yapmaya zorluyordu. Fakat bu kez Pokemon Go oyunu insan ölümüne neden oldu.pokemon go ölüm

Oyunculara önceden güvenlik açısından bir çok uyarı yapılmasına rağmen, Japonya’nın Tokusima kentinde otomobil sürücüsü direksiyonda  Pokemon Go oynarken iki yayaya çarptı.

Bloomberg.com” sitesinden alınan bilgilere göre yayalardan biri ağır yaralı olmasına rağmen doktorlar kurtulma şansının olduğunu söylemiş.

Fakat diğer yaya olay yerinde hayatını kaybetmiş. Otomobil sürücüsü polislere verdiği ifadesinde, “Yayaları Pokemon GO oynadığı için göremediğini” söylemiş.

Oyunun yapımcısı “NIANTIC Lab.” Stüdyosu artık ölen kişinin ailesine baş sağlığı dileyerek olayın tüm ayrıntılarını inceleneceğini ve birdaha bu tür olayların olmaması için elinden geleni yapacaklarını söylemiş.

Sanırım herşey oldukça basit, basit bir oyun bir insanın hayatını ellerinden almış. Acaba bir oyun yüzünden bunların olmasına değer miydi?

Önerilen Paylaşım 1:İphone Telefon Çalan Hırsızlara Kötü Haber !

Önerilen Paylaşım 2:Google ve Facebook'ta Stajyer Olmak İster Misiniz ?

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer