Pireyi Hangi İlaçlar Öldürür – Pire Öldürücü İlaç

Pireyi Hangi İlaç Öldürür?

Pirelerden kurtulabilmek için ilk yapmanız gereken şey pirelerin konaklaması için tercih etmiş oldukları evcil hayvanınızı istiladan kurtarmanızdır. Pire tozu, spreyi veya pire şampuanı yardımı ile ilk anda müdahale etmeniz, evcil hayvanınızın birazcık bile olsa rahatlamasına yardımcı olacakken durumu kontrol altına alabilmeniz içinde başlangıç yapmanıza olanak tanıyacaktır.

Pire ısırığı sadece pirelerin yetişkin dönemlerinde gerçekleştiğinde pireleri kuluçka zamanında yok etmenizde sorunu ortadan kaldıracaktır. Hayvanınızın uyku yatağı ve sık sık oturmuş olduğu alanları temizleyin, evinizde yapacağınız ilaçlamalar da ikinci aşama olmaktadır. Pire ilaçlama uygulamasında kullanılan bazı kimyasal maddeler yetişkin hale gelen larvaları direkt öldürürken bazıları da yumurta halinde olan pireleri ortadan kaldırır.

Eğer evinizde pire varsa ilk olarak hayvanınızın yatağı ve vakit geçirmiş olduğu alanlar başta olacak şekilde pirelerin saklanma olanakları olan pencereleri, süpürgelikleri ve kapı kenarlarını baştan aşağı temizlemeniz gerekecektir. Fakat pireler süpürge torbalarından daha rahat bir şekilde kaçacakları için temizlik sonrasında da süpürge kısmında birikmiş olan artıkları plastik bir çöp torbasıyla hapsetmeniz sizler için daha etkili olacaktır.

Evinize ait bir bahçe, teras veya balkon gibi açık alanlar inde aynı önlemi almanız gerekir. Aksi takdirde evcil hayvanınız ve eviniz için yapmış olduğunuz temizliklerde boşa gidecektir. Pire ilacı alırken dikkatli olmalısınız.

Doğal Pire İlaçları

Pireleri kendi yöntemleriniz ile çözmek, organik tedavi uygulamaları isterseniz sirke ve sarımsak kullanıp işinizi rahat bir şekilde görebilirsiniz. Hayvan dostunuzun içmiş olduğu suya sirke damlatıp onun üstünde yaşam kurmuş pirelerden kurtulursunuz. Aynı karışımı da evinizde pire bulunduğunu düşündüğünüz yer varsa oralara uygulamanız çözüm yolu olacaktır.

Kokusu rahatsız etse de pireleri de rahatsız eden sarımsağı kullanıp pire sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Ayrıca da köpeğiniz için kullanmış olduğunuz şampuanın içerisine okaliptüs yağı damlatıp uygulamanız başka bir doğal pire ilacı olacaktır. Pireyi hangi ilaç öldürürsorusuna yukarı da verdiğimiz cevaplar geçerlidir.

Pire ilacını nereden alabilirim diyorsanız tarım ilacı satan yerlerden, eczanelerden ve e-ticaretti kullanarak hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Pire ilacınıkolay bir şekilde satın alacağınızdan korkmanız içinde ortada bir problem kalmıyor.

Önerilen Paylaşım 1:Tavuklara Hangi İlaçlar Verilir

Önerilen Paylaşım 2:Hangi İlaçlar Zehirler

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

2 Yorum(lar)

  1. Evdeki pireleri öldürmek için denemediğim ilaç kalmadı. Çoğu ilacı kullandım diyebilirim ama çoğu birbirinden yararsız. Adam akıllı pirelerin kökünü kurutamadım. En içi çözüm evi bir ilaç firmasına ilaçlattırma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evdeki pireleri öldürmek için denemediğim ilaç kalmadı. Çoğu ilacı kullandım diyebilirim ama çoğu birbirinden yararsız. Adam akıllı pirelerin kökünü kurutamadım. En içi çözüm evi bir ilaç firmasına ilaçlattırma.

Güzel paylaşım pire ilaçları kullanmak bazen gerekiyor.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer