Photoshop Ters Yazma Çözümü (Resimli Anlatım)

PhptoShop Ters Yazı Yazma

Format atıp ve Photoshop yüklediniz. Ancak… Yazı yazmaya çalışıyorsunuz ve imleç solda, eklediğiniz simgeler sola ekleniyor. Photoshop ters yazı yazma sorununun çözümü iki yolla aşağıda gösterilmiştir. Her Photoshop sürümünde farklılık gösterebilir ancak genel çözümler bu şekildedir.

photoshop sola yazma

Öncelikle üst menüden ‘Edit > Preferences > Type’ ayarlarını açıyoruz ve üstteki seçeneği seçip Photoshop’u kapatıp açıyoruz. Önceden üzerinde çalıştığınız bir proje varsa bulunan bütün yazı katmanlarını baştan yapmanız gerekebilir. Bu çözüm olmaz ise kesin çözüm aşağıda.

photoshop ters yazma

Sağda bulunan panelden parağraf ayarlarına geçerek sola yaslanmış halini seçiyoruz. Üstte belirttiğim gibi üzerinde çalıştığınız projede yazı katmanı fazlaysa bu yöntem daha işinize yarayacaktır.

Bu şekilde photosop ile ters yazılar yazabilisiniz.

İyi çalışmalar.

Önerilen Paylaşım 1:Facebook Hesap Silme

Önerilen Paylaşım 2:WordPress Site Hızlandırma

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

3 Yorum(lar)

  1. En azında benim gibi yeni başlayan arkadaslarım için çok iyi extra bir bilgidir. Tam araştıma konuma denk geldi. Dersime ait ödevlerimden birisi ve sayenizde sorun yaşamadan çözdüm.

  2. Photoshop’u yeni öğrenmeye başladım nasıl ters yazı yazacağım diye ararken yazınızı buldum. Photoshop’ta ters yazı yazmayı basit ve güzel bir dille anlatmışsınız elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En azında benim gibi yeni başlayan arkadaslarım için çok iyi extra bir bilgidir. Tam araştıma konuma denk geldi. Dersime ait ödevlerimden birisi ve sayenizde sorun yaşamadan çözdüm.

Photoshop'u yeni öğrenmeye başladım nasıl ters yazı yazacağım diye ararken yazınızı buldum. Photoshop'ta ters yazı yazmayı basit ve güzel bir dille anlatmışsınız elinize sağlık.

photoshop ters yazı yazmanın bu kadar kolay olduğunu bimiyordum, paylaşım için teşekkürler admin


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer