menü resmi

Pegasus Bilet Değişikliği Nasıl Yapılır ?

Ulaşım araçlarında uçakların yerleri bir ayrıdır. Zaman ve konfor açısından otobüs ve tren gibi ulaşım araçlara göre hatta bazen kendi hususi araçlarımıza nazaran bizlere daha iyi konfor sunmaktadırlar. Fakat uçak ile yolculuk etmenin en güzel tarafı tartışılmaz zamandır. Uçaklarda malum kırmızı ışıkta bekleme, öndeki aracın gitmesini bekleme gibi bir sorun yok. Uçaklar havalanır ve dümdüz yolunda giderler.pegasus-bilet-degisikligi

Son zamanlarda uçak yolculuğu gerçekten çok büyük bir ilerleme katetmiştir. Ülkemizde de artık uçak bilet ücretleri eskisis gibi pahalı değildir. Hatta aylar öncesinden rezervasyın ile, normal bir araba ile gidilecek yol ücretinden daha ucuza bilet bulabiliriz. Ülkemizde THY ve Pegasus uçak yolculuğunda önde gelen firmalardır. Hatta THY Dünya çapında gidebildiği yerler açısından göüsümüzü kabartıyor.

Peki, Pegasus hava yollarından bilet aldınız fakat sonra bir plan değişikliği oldu yada Allah korusun kötü bir olay oldu ve biletinizin zamanını değiştirmeniz gerekiyor, yada herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsunuz, bunu nasıl yapacaksınız ?

Pegasus Bilet Değiştirme

Öncelikle biletinizi pegasus resmi sayfası üzerinden www.flypgs.com adresi üzeriden aldıysanız eğer;

  • Anasayfada bulunan “Bilet İşlemlerim” bağlantısı üzerinden “Rezervasyon (PNR)” numarasını ve soyisimlerinizi girerek bilet bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Bu sayfada PNR numarası ve soyisimlerinizi girdikte sonra istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Tabi şunu unutmamalısınız ileribir tarih için yada önce bir tarih için ekstra ücret olabilir.

Eğer biletinizi www.flypgs.com üzerinden değilde herhangi bir acente üzerinden aldıysanız;

  • Biletinizi bir acenteden aldıysanız o zaman pegasus müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. 0888 228 12 12 numaralı telefon ile müşteri hizmetleri ile görüşüp değiştirmek istediklerinizi telefon üzerinden yaptırabilirsiniz. Bilet iptali gibi işlemler için www.flypgs.com adresinde “Bilet iptal” bölümünde belirtilen koşullara bakmanız gerekmektedir. Her isteğinizin olması kesin değildir. Bunu unutmayınız.

Sonuç olarak pegasus’tan bilet alırken hizmet koşulları forumunu onayladığınız için o koşullar dahilinde işlemler yapabilirsiniz. Hayırlı yolculuklar..

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@gencturkhaber.com -
2018-05-10 21:01:20

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

@Ceren -
2018-04-14 12:01:05

Mobil uygulama üzerinden yeni güncelleme ile değişim veya iptal edebiliyorsunuz. Sürekli kullananlar için ideal bir uygulamadır.

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.