Patates Kroket Yapımı

patates-kroket-nasil-yapilirPatates kroket nasıl yapılır?

Annelerimiz sağolsun bu işi bizim için yapıyorlar. Tabi bu yazımızı okuyan annelerimiz de biraz kızdı sanki bu sözümüze. Patates kroket ülkemizin özellikle bazı bölgelerinde epey yaygındır.

Bunun yanında öğrenci evinde kalan arkadaşlarımız ise sanırım hazır olarak patates kroketi marketlerden alarak bu besini tüketiyorlar.

Peki diyelim siz patates kroketi çok yediniz ama hiç yapmadınız. Hatta sevgili kızlarımız yeni evlendi ve damadımız yeni gelinimizden patates kroket yapmasını istedi. Ama gelin kızımız patates kroketi çok yemesine rağmen hiç yapmamış.

Öyle ya bilmemek değil öğrenmemek ayıptır. Sonuçta kimse anasının karnında patates kroket yaparak çıkmadı.

Ekmeksiz yemeyi sevenler sayısı fazladır. Bazı insanlar ne yemek olursa olsun yanında ekmek yemek ister. Ekmek yemeyince doymuyorum der bu arkadaşlarımız. E haklılar sonuçta damak tadıda her insanda farklıdır yemek yemeye nasıl başlandıysa eminiz ömrünün sonuna kadar o şekilde devam eder.

Şimdi hep beraber patates kroket nasıl yapılır izleyelim ve öğrenelim.

Aşağıdaki videoda sizlere nasıl patates kroket yapılır sorusuna cevap verilyor ve açıklayıcı bir şekilde anlatılıyor. Aşağıdaki videoyu izledikten sonra hala ben patates kroket yapamam ki diyen kızla evlenmeyin efenim 🙂

Buyrun videomuz.

iyi seyirler

Önerilen Paylaşım 1:Muhallebi Kemalpaşa Tatlısı Nasıl Yapılır ?

Önerilen Paylaşım 2:İçli Köfte Tarifi - İçli Köfte Nasıl Yapılır ?

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer