Netflix Türkiye Nedir? Netflix Nedir?

Netflix Türkiye nedir? Netflix ne işe yarar?
Netflix Türkiye nedir? Netflix ne işe yarar?

Netflix Türkiye

Netflix artık Türkiye’de de hizmet vermeye başladı. Netflix ismini daha önce duymamış ve ne işe yaradığını bilmiyor olabilirsiniz. Bu ufak yazımız sizlere Netflix’i tanıtmak içindir. Bilenler bilirler, daha önce Türkiye’ye hizmeti bulunmayan Netflix’i Türk kullanıcılar olarak VPN ve proxy gibi yollarla kullanıyorduk. Ve artık Netflix Türkiye hizmeti geldi. Netflix Türkiye nedir? Netflix nedir?

1997 yılında kurulmuş olan Netflix o günden bu güne internet üzerinden dizi, film vb. gibi medyaları yayınlayan bir yayın organıdır. Belki yabancı Vine’larda görmüş olabilirsiniz bu çılgınlığı. Netflix, 2014 yılında 50 milyon üyesi olduğunu açıklamıştı.

Eleştiri

Sonuçta film sektörü sürekli büyüyor ve ciddi paralar dönüyor. Herşey bir kenara sinema sektöründe çok fazla para dolaşıyor. Başta Amerika olmak üzere pastadan her zaman büyük dilimi alıyor. Zaten sinema sektörüyle alakalı bir iş oluyorsa bilin ki, işin arkasında gizli yada açık olarak Amerika vardır. Bizde habire izleyelim, aynı dram konulu filmler çekelim. Hiç adam akıllı filmler üretmeyelim. Ulan bu ülkeye dram ve olumsuz konulu filmler izlete izlete insanları isyankar yaptılar 🙂 😛

Bu hizmet sayesinde bilgisayarınızdan, telefonunuzdan, tabletinizden ve benzeri cihazlarından Netflix bünyesinde barınan bütün içeriklere erişebiliyorsunuz.

Bu internet kanalının içinde sadece Netflix’e özel diziler de bulunmaktadır. Geçtiğimiz haftalarda içinde Türkiye’nin de bulunduğu 100 ülkeye daha kendini açtı. Bakalım ilerleyen günlerde neler olacak?

Netflix Türkiye: www.netflix.com/tr/

Önerilen Paylaşım 1:WhatsApp Hesap Silme

Önerilen Paylaşım 2:iPhone Garanti Sorgulama

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

  1. Bence kaliteli birşeyler izlemeyek isteyenler için ideal bir seçim. Aboneyim güzel diziler ve filmler var. İsteyenlere tavsiye ederim çok iyi bir site.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bence kaliteli birşeyler izlemeyek isteyenler için ideal bir seçim. Aboneyim güzel diziler ve filmler var. İsteyenlere tavsiye ederim çok iyi bir site.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer