menü resmi

Netflix Gizli Filmleri Açma

Netflix gizli filmler nasıl izlenir ? Netflix ile film izlemek ülkemizde de her geçen gün artıyor. Aslında çok fazla zor bir yanı yok fakat, birde şöyle bir durum var. Netflix ile bulunduğumuz ülkeye, bölgeye göre filmler gösterilmektedir. Yani Hindistan’dan Netflix’e giren bir insan ile Türkiye’den Netflix’e giren bir insanın aynı filmleri görmediğini biliyoruz.netflix

Peki, biz sadece Netflix’in bizlere yaşadığımız coğrafyaya göre filmleri göstermesinin yanında bir de diğer bölgelerde gösterilen filmleri görmek istersek ?

Durumu son bir kez özetleyelim,

Netflix bizlere konumumuzdan dolayı, bulunduğumuz bölge ve coğrafyaya göre filmleri göstermektedir. Fakat Dünya’da o kadar film var, belki diğer filmlerin dillerini hepimiz anlamayız ama birden fazla dil bilen insanlar için diğer filmleri izlemede bir sıkıntı olmaz.

Şimdi Netflix’te gizlenen filmleri nasıl bulabilir, izleyebiliriz yöntemimize geçelim.

Netflix Gizli Filmleri İzlemek

Aşağıdadaki 4 adım ile Netflixte saklanan gizlenen filmleri izleyebilirsiniz.

 • 1. DNS ayarlarını değiştirme
  DNS ayarlarınızı değiştirmeniz gerekmektedir. DNS değğiştirmek için DNS Değiştirme konusuna bakabilirsiniz. Konuyu inceleyerek DNS ayarlarınızı değiştiriniz. TıkLayIn Bu yöntem manuel olacaktır. O yüzden ikinci adımadaki yöntem sizlere 22 ülkeden filmleri izlemenizi daha kolay hale getirecektir.
 • Eğer yukarıdaki yöntem ile DNS değiştirmede sorun yaşarsanız yada DNS Değiştirme  işlemini yapamaz iseniz o zaman,  www.unblock-us.com sayfasına giriniz ve ücretsiz sürüm için kaydolun. Daha sonra indirme sayfasında Windows yada Mac için hangisini kullanıyorsanız programı bilgisayarınıza indiriniz ve kurunuz. Sayfada anlatılan talmatları uyguladıktan sonra bilgisayarı ve modemi açıp kapatınız. Eğer 1. yöntem ile DNS değişimi yaptıysanız o zaman buna gerek olmadığını unutmayınız. Fakat bu yöntem daha kolay ve 22 farklı ülke DNS lerini otomatik olaak sunmaktadır.
 • 2. Bağlantıyı doğrulayın
  unblockus.com sitesine kayıt oldurken kullandığınız mail adresinizi kontrol ediniz ve hesabınızı aktifleştirin, bundan başka bir işlem kalmadı. Unblock-US ana sayfasında, başarıyla bağlandığınızda üç tane yeşil çubuk olduğunu görürsünüz.
 • 3. Ülkenizi seçin
  Bu adımda, Dünya’da görmeyi istediğiniz bir bölümünü seçmeniz yeterlidir: Program 22 farklı ülke desteklenmektedir yani 22 farklı ülkeye, bölgeye ait DNS ayarını uyguayabilirsiniz ve o ülkeden bağlanıyormuşsunuz gibi olur.
 • 4. Açın Filmleri İzlemeye Başlayın

Artık istediğiniz ülkenin DNS ayarlarını seçerek izleyebilirsiniz. Birinci adımda manuel olarak DNS değiştirme işlemini zorlayıcı ve üşendirici olarak görüyorsanız, İşlemlere ikinci adımdan itibaren başlayın. www.unblcok-us.com sitesine free trial olarak kaydolun, sonra programı bilgisayara indirip kurunuz sonra mail adresinize girerek mailinize gelen bağlantıya tıklayarak ücretsiz hesabınızı onaylayın. Son olarak, programda ayarları yapınız, ülkeyi seçiniz bilgisayar ve modemi açıp kapatınız. Hepsi bu. Artık Netflix sitesine girerek belirlediğiniz ülkeye ait gösterilen filmleri görebilirsiniz.

Peki bu ne kadar gerekli, bu durum genelde yurtdışına çıkmış olan insanlar için gerekli olabilir. Düşünün bir iiş için Çin’e gittiniz ve Netflix ten film izleyeceksiniz o zaman bu yöntemle bölgeye karşı gizlenen filmleri bulup izleyebilirsiniz.

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Hakan -
2018-03-17 23:51:30

1 aylık deneme, bedava üyelik aldım. Netflix gerçekten bambaşka bir oluşum. İçerisinde milyonlarca film, dizi, belgesel var. Bazı filmlerin gizlendiğini duymuştum. Sayenizde birkaç gizli film izleyebildim.

@gencturkhaber.com -
2017-07-02 01:14:09

Teşekkür ederiz :)

@Yaman Carizma -
2017-07-02 01:12:29

Netflix gizli filmleri açmak için film adresinin sonundaki rakamı değiştirerek eğer şanslıysak gizli filmi bulabiliriz. Mesela, www.netflix.com/browse/genre/1234 gibi bağlantının sonundaki sayıyı değiştirerek başka filmleri bulabiliriz. www.netflix.com/browse/genre/1234 olan kısmı www.netflix.com/browse/genre/1235 yaparsak belki 1235 numaralı bir gizli filmi açabiliriz. Teşekkürler paylaşım için benimde bir katkım olsun istedim.

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.