Ne Kadar Psikopatsın ?

psikopat testiSen psikopat mısın? Diye birine sorsak acaba bize ne derdi? Hani hiç tanımadığımız birisine örneğin çarşıda gezerken birisine “Sen psikopat mısın?” diye sorsak diyoruz. Aklımıza nedense hemen kötü köeü şeyler geliyor. Ya söverdi, ya döverdi bizi diyenlerin sayısı sanıyoruz çok fazla.

Peki psikopatlık sadece belirli bir grup insana özgü müdür? Yoksa herkes aslında psikopat mıdır? Bize sorarsanız herkes aslında psikopattır fakat her şeyinde bir yeri yordamı vardır. Hani herşey heryerde yapılmayacağı gibi psikopatlıkta heryerde yapılacak birşey değildir.

Bazı insanlar genelde bu insanlar erkek oluyor kendilerini psikopat gibi göstermek istiyorlar çevrelerine. Bunun sebebi sanıyoruz içerisinde yaşadağımız toplum yapısından kaynaklanıyor. Türk filmlerinde psikopat erkekler hep değerli ve ilgi çekici karizmatik olarak gösterildiği için insanlarımızda psikopat olmayı bir marifet olarak görüyorlar. Aslında filmi çekenlerin de tam istedikleri bu zaten. Nedense olumsuz kötü olan şeyler hep filmlere konu oluyor psikopatlık ta bunlardan birisi.

Hatta bir aralar Türk filmcileri romantik sersesi sözüne acayip kayafı takmışlardı. Bu ne demek derseniz, ne olduğu belli olmayan bir insan demek. Ama filmlerde bunu bizlere farklı bir şekilde güzel bieşeymiş gibi sundular.

Etrafınıza bakarsanız her erkek evladın bir zamanlar deli manyak gibi ortada saçma hareketler yaptığını, bağırdığını, sövdüğünü, yediği haltları saklamak istemişte ağzından kaçırmış gibi, ben şunu yaptum ben bunu yaptım demelerine bakarsanız insanların psikopat sözünü nasıl yanlış anladığını görebilirsiniz.

Peki gelelim konumuza, Siz psikopat mısınız?

Buyrun psikopat olup olmadığınızı anlamanıza ve bir karara varmanızda size yardımcı olacak videomuz aşağıdadır.

Videoyu izledikten sonra psikopat olanlar lütfen sokağa çıkıp olay çıkarmasın yoksa kısaca polis gelir ve nezarethanede totolarınız buz tutarak psikopatlığa söverek 2-3 gece geçirmek zorunda kalırsınız.

İyi seyirler Pisssskopatlar 🙂2 yorum
@Bengi Öztaş - 2018-03-25 03:13:16

Çok acayip bir testmiş açıkçası :DD sonuna kadar dayanıp da çözemedim ama ilginç


@Nedim Avcı - 2017-11-04 08:32:56

Ulan herkes kendini psikopat sanıyor. En iyi ne biliyormusunuz, hiç bir şeyi insanlara göstermeyeceksin, anlatmayacaksın. Adam televizyonda birşey görüyor ve hemen kendini öyle göstermeye çalışıyor. Şimdi kime baksan piskopat anasını satayım herkes herşeyi olmaya çalışıyor da bir kendisi olamıyor.www.gencturkhaber.com - ANASAYFA

Çok acayip bir testmiş açıkçası :DD sonuna kadar dayanıp da çözemedim ama ilginç

Ulan herkes kendini psikopat sanıyor. En iyi ne biliyormusunuz, hiç bir şeyi insanlara göstermeyeceksin, anlatmayacaksın. Adam televizyonda birşey görüyor ve hemen kendini öyle göstermeye çalışıyor. Şimdi kime baksan piskopat anasını satayım herkes herşeyi olmaya çalışıyor da bir kendisi olamıyor.