Muhallebi Kemalpaşa Tatlısı Nasıl Yapılır ?

muhallebi-kemalpasa-tarifiMuhallebi Kemalpaşa Tatlısı Nasıl Yapılır ?

Muhellebi tatlısı şahsen bizim en sevdiğimiz tatlılar arasındadır. Sahi hiç tatlı sevmeyen ve ttalı yemeyen birisini tanıyor musunuz? Eğer bu soruya evet cevabını veriyorsanız o arkadaşınıza en yakın zamanda bir Muhallebi Kemalpaşa Tatlısı ısmarlamanız gerekiyor o zaman.

Kadınların mutfakta belkide yapmaktan en fazla zevk aldığı gıdalar arasında tatlılar ve pastalar ilk saıya yerleşmişler. Muhallebi Kemalpaşa Tatlısını yapan bir kadınınız var ise gerçekten şanslısınız.

Ha birde tatlı bulamayan ve hazır alan insanlarda var tabiki.

Peki insan neden evde en azından tatlısını yapamaz. Çoğu insan tatlı ve pasta yapmanın yemek yapmaktan zor olduğunu söylerler.Sanırım bazı tatlılarda öyle ama eminiz ki yapımı yemek yapmaktan daha kolay olan tatlı sayısı daha fazladır.

Muhallebi Kemapaşa tatlısı ise başlı başına ilg ve tecrübe gerektiren bir tatlıdır. Hani herkes yapabilir ama herkes güzel yapamaz. Tamam yapılan işe emeğe saygımız var ama saygı midemize girmiyor sonuçta. Biraz da tadı güzel olsun yapılan tatlıların değil mi ?

Genelde kadınlarımız yaptıkları yemek,tatlı,pasta dan sonra bulaşıkları topladığımız zaman bizlere nasıl olmuş, nasıldı tatlı diye sorarlar. Aslında kendilerini  tatmin etmek isterler ve erkeklerde her zaman aynı şekilde cevap verir “çok güzeldi”.

Hani kekimi ye beni yeme reklamı aklmııza geldi. Çok güzeldi diyen erkekelere bu reklam filmini öneriyoruz. Hayatınızada en az bir defa izleyiniz. 🙂

Neyse efendim lafı fazla uatmayalım. Bu paylaşımımızda sizlere Muhallebi kemalpaşa tatlısı nasıl yapılır onu anlatacağız. Hatta sizlere video sunarak canlı canlı nasıl yapıldığını görebileceksiniz.

Hadi şimdiden kolay gelsin. Klişe bir söz söyleyelim burada, efenim yaptığınız yemeklere tatlılara sevginizi katmazsanız güzel olmaz . O yüzden ne yaparsanız yapın severek yapmaya gayret edin.

BuyrunMuhallebi Kemalpaşa Tatlısı nasıl yapılır videosu.

Kolay gelsin.

İyi seyirler. Afiyet bal şeker olsun

Önerilen Paylaşım 1:Ye Beni Pastası Nasıl Yapılır ?

Önerilen Paylaşım 2:Patates Kroket Yapımı

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kemalpaşa tatlı tarifi için teşekkür ederim.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer