Mr. Robot 3. Sezon 1. Bölüm Önizleme – 7 Dk Video

Merakla beklediğimiz Mr. Robot dizisi sonunda 3. sezon yayınına başlıyor. Şu ana kadar Demokrasi adlı fragmanını izlediğimiz Mr. Robot dizisine ait yeni bir video yayınlandı.

Mr. Robot 3. Sezon – 7 dakika Video

Videoda 3. sezon 1. bölüme ait7 dakikalık bir premium önizleme sunuldu. İlk önizlemeden anladığımız kadarı ile Mr. Robot bu sezon polislerle baya bir çekişme yaşayacağa benziyor. Bölüm adı power-saver-mode.h

Dedektif, Mr. Robot ve Angela Moss için baya bir zaman alacağa benziyor. Neyse fazla saçmalamanın bir anlamı yok Mr. Robot 3. sezon 1. bölüm 7 dakilalık videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

YENİ BÖLÜM ÇARŞAMBA GÜNÜ YAYINLANACAK, Only on USA 🙂1 Yorum
@Ayhan - 2018-03-16 12:29:52

Dizi çok güzel izleyemeyen arkadaslara şiddetle tavsiye ederim.En baştan izlemeye başlayın 1 sezon aralıksız izleyin heyecanı orda birde sessiz bir ortamda yapmalısınız. Sonraki sezonları 2 2 izleyebilirsiniz hemen bitmedin tadı damağınızda kalsın .www.gencturkhaber.com - ANASAYFA

Dizi çok güzel izleyemeyen arkadaslara şiddetle tavsiye ederim.En baştan izlemeye başlayın 1 sezon aralıksız izleyin heyecanı orda birde sessiz bir ortamda yapmalısınız. Sonraki sezonları 2 2 izleyebilirsiniz hemen bitmedin tadı damağınızda kalsın .