Mr. Robot 3. Sezon 1. Bölüm Önizleme – 7 Dk Video

Merakla beklediğimiz Mr. Robot dizisi sonunda 3. sezon yayınına başlıyor. Şu ana kadar Demokrasi adlı fragmanını izlediğimiz Mr. Robot dizisine ait yeni bir video yayınlandı.

Mr. Robot 3. Sezon – 7 dakika Video

Videoda 3. sezon 1. bölüme ait7 dakikalık bir premium önizleme sunuldu. İlk önizlemeden anladığımız kadarı ile Mr. Robot bu sezon polislerle baya bir çekişme yaşayacağa benziyor. Bölüm adı power-saver-mode.h

Dedektif, Mr. Robot ve Angela Moss için baya bir zaman alacağa benziyor. Neyse fazla saçmalamanın bir anlamı yok Mr. Robot 3. sezon 1. bölüm 7 dakilalık videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

YENİ BÖLÜM ÇARŞAMBA GÜNÜ YAYINLANACAK, Only on USA 🙂

Önerilen Paylaşım 1:Bebeğim Çok Ağlıyor Diyenler

Önerilen Paylaşım 2:Opalescence Diş Macunu

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

  1. Dizi çok güzel izleyemeyen arkadaslara şiddetle tavsiye ederim.En baştan izlemeye başlayın 1 sezon aralıksız izleyin heyecanı orda birde sessiz bir ortamda yapmalısınız. Sonraki sezonları 2 2 izleyebilirsiniz hemen bitmedin tadı damağınızda kalsın .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizi çok güzel izleyemeyen arkadaslara şiddetle tavsiye ederim.En baştan izlemeye başlayın 1 sezon aralıksız izleyin heyecanı orda birde sessiz bir ortamda yapmalısınız. Sonraki sezonları 2 2 izleyebilirsiniz hemen bitmedin tadı damağınızda kalsın .


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer