Modası ASLA Geçmeyen BAYAN Kıyafetleri !

Bayanlar ile kıyafet alma konusunda yarışabilecek kaç erkek tanıyorsunuz? Alışverişin insanlara mutluluk verdiği tartışılmaz bir konu. Fakat bazı durumlarda alınan bir kıyafetin modasının geçip geçmeyeceği konusunda ileri görüşlülüğe sahip olan kaç kadın var? Modası geçmeyen bayan kıyafetlerini sizler için sıraladık.

Bayanlar için Kıyefet önerileri

Siyah Mini Elbise:

Her kadının mutlaka dolabında olması gereken bir elbise. Bayanlarda siyah renklerin fazla kiloları da sakladığı birnevi yanılsama oluşturduğunu biliyoruz. Siyah mini elbise üzerine bir hırka giyildiği zaman çok güzel bir ikili oryata çıkmaktadır. Ayrıca bunun yanında birde yüksek topuklu bir ayakkabı olursa şahane olmuş olur ve bunu beğenmeyecek erkek olduğunu sanmıyoruz ! Genelde daveterlerde, yemeklerde bu şekilde çok kolay yoldan şıklığınızı elden bırakmamış olursunuz.

mini siyah elbise

Kalem Etek:

Çok seksi ve kadınsı bir görünüm elde etmede yardımcı kıyafetlerden birisi olduğu tartışılmaz. Dolabınızda bir tane siyah renkli kalem etek olması hiçte fena olmaz. Yaz aylarında ise daha açık renkli kalem etekler sizleri daha şık gösterecektir. Kalem etek birkaç arkadaşı ile daha da etkili olabilir. Kalem etek yanında beyaz bir gömlek ve topuklu bir ayakkabı ve şık bir saat dörtlüsü ile gözler sizin üzerinizden ayrılmayacaktır !

kalem etek

Siyah Pantolon:

Sanırım artık siyah rengin kadınlara çok yakıştığını söylememiz gerekiyor. Kadınlar siyah olarak giyebilecekleri her kıyafette şık olmayı ellerinde tutmuş olacaklardır. Siyah pantolonlar, üzerlerine benzer renk tonlarında bir bluz olsun gömlek olsun çok harika bir gösterişi dışarıya sunarlar. Altın tabakta sunulmuş gibi kadınları daha da çekici ve seksi gösterirler.

Siyah pantolonlar dar oldukları zaman oturma zamanını da göz önüne almanız grekir ki, bir siyah pantolon alacağınız zaman bedeninize tam olarak uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece hem şık hemde rahat olursunuz. Siyah pantolon altına birde babetgiydiyseniz sizden rahat ve çekici bir kadın ortamınızda asla olamaz ! Yada uzun topuklu bir ayakkabı ile daha da dikkat çekici olabilirsiniz.

siyah pantolon

Önerilen Paylaşım 1:Kesinlikle Güleceksin ! Çok Komik Gifler Burada !

Önerilen Paylaşım 2:Sosyal Medya Kullanmayan Yabancı Ünlüler !

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer