buyuk-basen

Büyük Baseni Olanlar Nasıl Giyinmeli

Büyük Baseni Olanlar Nasıl Giyinmeli Güzel görünmek ve bütün vücudun ölçüsünün uygun olması bayanlar için önemli bir gerekliliktir. Kısa sürede çözülemeyecek estetik sorunlara karşı özellikle baseni büyük olanlar nasıl giyinmeli hangi kurallara... Devamını oku »
elbise-modelleri

Elbise Kombin Önerileri

Elbiseli Kombin Önerileri Bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alan elbiseler aynı zaman da rahat kullanıma ev sahipliği yapmaktadır. Birbirinden özel elbise modelleri aracılığı ile sizler de trend kombin planlamalarına imza atabilirsiniz. Kısa Elbise... Devamını oku »
maskulen-stil

Maskülen Tarz

Maskülen stil trendi, geçtiğimiz yıl karşımıza çıkan akımlar arasında yer almış olmakla birlikte, bu sezonda farklı bir tarzla şıklık yarışında öne geçmek isteyen bayanların seçimlerinde yer alacaktır. Maskülen Tarz Maskülen stil trendi,... Devamını oku »
bayan-sari-yelek

Sarı Renkli Enerjik Bayan Kıyafetleri

Akla ilk olarak güneş ve limon geldi değil mi? Bilmiyorum sadece bende mi böyle oluyor. Neşeli bir renk olarak geliyor gözüme Sarı! Yaz rengi… Herkesin yan yana olduğu uzun masalardan yükselen kahkahalar... Devamını oku »
yildiz-lif-nasil-yapilir

Yıldız Lif Modelleri

Lifler içinde en önemli yere sahip olan yıldız lif modelleri, yapılışları ile birçok kişiyi karamsarlığa düşürüyor. İnternet üzerinde yıldız life geniş kaynaklar ayrılmıyor. Şimdiki makalemizde yıldız lif nasıl örülür ve modelleri hakkında... Devamını oku »
kadinlar-neden-tayt-giyer

Kadınlar Neden Tayt Giyer ?

Kadınlar Neden Tayt Giyer? Kadınların, vazgeçilmezi olan tayt giyinme düşkünlüğünün birçok nedeni bulunmaktadır. Bu nedenleri araştırmalarıma göre maddeler halinde, inceledikten sonra “Kadınlar neden tayt giyer?” sizler, için dizayn ettim ve yine sizler... Devamını oku »
profesyonel-makyaj

Profesyonel Makyaj

Normal Makyaj – Profesyonel Makyaj Aqua makyaj icat edilmeden biz uzmanlar son derece başarılı makyajlar yapıyorduk.toz-krem sıkıştırılmış malzemelerle Aquadan sonra yani ıslak makyajdan sonra ise her şey çok farklı hale geldi. Sarının... Devamını oku »
igneli-epilasyon

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon çok uzun yıllardır emniyetle kullanılan bir kıl alma ve bitirme tedavi yöntemidir. Tedavi belirli sürelerle uygulanır. Tedavi kıl bir daha çıkmayacak şekilde sonuçlanır. İyi yapılan iğneli epilasyon sonucu asla deride... Devamını oku »
Saat-Modelleri-Bayan1

Bayan Saat Modelleri

Bayan saat modelleri aslında bayanların özellikle birden fazla satın aldığı ve  sanki koleksiyon yaparcasına sahip olduğu takılar arasındadır. Saat erkek ve kadın için ortak bir aksesuar olma özelliğini taşıyor. Günümüzde artık saaatler... Devamını oku »
hotic-yazlık-bayan-ayakkabı-modeli

Hotiç Topuklu Ayakkabı Modelleri

Birçok kadın giydikleri kıyafete topuklu ayakkabı veya aksesuara özen göstermektedir. Kalitesiz ve özensiz elbiselere ilgi gösterilmemektedir. Bu da çeşitli markaların öne çıkmasına sebep olmuştur. İnsanlar kaliteli ve içinde bulundukları moda akımına uygun... Devamını oku »
2017-bayan-takim-elbise

Bayan Takım Elbise Modelleri

Bayan takım elbise modelleri hanımların çalışma hayatında ve organizasyonlarda şıklıkları göz kamaştırmalarını sağlayacak tasarımlarla koleksiyonlarda beğenilerine sunuldu. Bayan takım elbise modelleri hanımların bu sezon takımlarıyla girdikleri her ortamda öne çıkmalarını sağlarken kreasyonlarda... Devamını oku »
bayan-spor-ayakakbi

Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Mevsimi olmadan ayaklarımızda yer alan spor ayakkabılar, her sezon yeni modelleri ile sektörün öncü markalarının koleksiyonlarında sergilenirken, yeni trendleri sizlerle paylaşmak istedik. Bayan Spor Ayakkabı Modelleri Bayan spor ayakkabı konusunda yılların verdiği... Devamını oku »

Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer