Mission Impossible – Rogue Nation – Film Tavsiyesi

Tom Cruise, başrolünde oynadığı macera serisi Görevimiz Tehlike 5 filmi ile başarılı bir yapım ortaya koymuş.

Görevimiz Tehlike 5 filminde Ethan Hunt ve kurduğu ekip, bugüne kadar başlarına gelen en güçlü mesele ile birlikte karşı karşıyalar. Uluslararası Para Fonu IMF’yi ortadan kaldırmak için kurulmuş olan illegal örgüt tehlikeli olaylar planlamaktadır.

Görevimiz Tehlike 5 Filmi

Ethan Hunt ve ekibinin görevi ise bu yasa dışı sendika görünümlü teşkilatın ortadan kaldırılmasını sağlamaktır. Ethan Hunt ve ekibi o çetenin hedefi haline geldikten sonra zorlu mücadele, hareketli sahneler ile birlikte karşımıza geliyor.

Tom Cruise‘un kendisi ile özdeşleşmiş Ethan Hunt karakterini yeniden keyifle izleyeceğimiz Görevimiz Tehlike 5 filminde, Tom Cruise’a Simon Pegg, Ving Rhames, Paula Patton, Rebecca Ferguson, Alec Baldwin Eşlik ediyor. Filmin yönetmeni ise Jack reacher. Ayrıca filmde İstanbul ve Türkiye’den bahsedildiğini de belirtmek istiyoruz.

Türkiye’de meydana gelen bir kaza ve sonrasında iç savaş gerçekleşiyor.

Aksiyon dolu sahneleriyle sinema eleştirmenlerinin beğenisini kazanan Görevimiz Tehlike serisinin son filmi bizim de sizlere izlemeniz içintavsiye edebileceğimiz keyifli bir film olmuş. Dememiz o ki, yine Tom Cruise ve yine aynı müzil, bir kibrit kıvılcımı ile başlayan her film dolu dolu aksiyon oluyor 🙂

Görevimiz Tehlike 5 Film Fragmanı

Önerilen Paylaşım 1:2 Renkli Kek Tarifi

Önerilen Paylaşım 2:Southpaw - Film Tavsiyesi

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

  1. Seri filmlerde genelde kaliteyi bozarlar ama görevimiz tehlike serisi her filmde kaliteyi yükseltiyor. Filmde aksiyon hiç eksik olmuyor. Ayrıca aralardaki esprilerde filme ayrı bir renk katmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seri filmlerde genelde kaliteyi bozarlar ama görevimiz tehlike serisi her filmde kaliteyi yükseltiyor. Filmde aksiyon hiç eksik olmuyor. Ayrıca aralardaki esprilerde filme ayrı bir renk katmış.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer