Mercedes E 200 Kompressor Classic teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Siz değerli okurlarımız için E 200 Kompressor Classic serinin tanıtımı hakkında bilgiler vereceğiz. Mercedes E serisi bu modelin segment olarak E olduğunu söyleyerek tanıtımına başlayalım. İlk olarak 2002 yılında seri üretimine başlanan bu modelin son olarak üretimi 2006 yılında üretildi. Tritronik 5 vites özelliği bulunan bu aracın arkadan itiş özelliği bulunuyor. 2004 model ve 1796 cc’lik motorounun yıllık vergisi ise sadece 247 Türk Lirası.

Mercedes E 200 Kompressor Classic Özellikleri

Motor özelliklerine detaylı bir inceleme atacak olursak E 200 Kompressor Classic modelinin 1796 cc’lik bir motoru bulunuyor. Maksimum seviyede gücü ise aracın 163 Hp’dir.Çekiş gücü yani torku ise bu araçta 240 Nm’dir. 0 – 100 km ye çıkış süresi 10 saniyenin hemen altında ve 9.9 saniye. Saatte çıktığı hız seviyesi ise 227 km olan bu aracın 4 silindiri bulunuyor.Mercedes E 200 Kompressor Classic

Mercedes E 200 Kompressor Classic Yakıt Tüketimi

Yakıt tüketiminde 12.8 litre yakan bu aracın şehir dışı tüketimi 6.4 litre. Ortalamada yaktığı yakıt ise 8.7 litre. Depo hacminin 65 litre olması bu araç için yeterli.

Aracın boyutları hakkında inceleme yaptığımız zaman 4818 mm ile oldukça uzun bir araç olduğunu görüyoruz. Genişlik olarak 1822 mm olan aracın yüksekliği ise 1452 mm çapında. Net ağırlığı ise 1600 kg bu araçta. İçi kapasitesi 610 kg olan bu araç oldukça geniş bir araç.

Önerilen Paylaşım 1:Kadınlar Neden Tayt Giyer ?

Önerilen Paylaşım 2:Mercedes E 220 CDI BlueEFFICIENCY teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

  1. Halk arasında kedi gözlü mercedes olarak biliniyor. Mercedes markasının klasik bir otomobilidir. Motor verimi oldukça iyidir. Bunu ölçmek için gaza dokunmanız yeter. Zaten göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Halk arasında kedi gözlü mercedes olarak biliniyor. Mercedes markasının klasik bir otomobilidir. Motor verimi oldukça iyidir. Bunu ölçmek için gaza dokunmanız yeter. Zaten göreceksiniz.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer