Memurlar İddaa Oynayabilir Mi ?

Memur Yasal İddaa Oynayabilir Mi?

İddaa, devlet tarafından kontrol edilen ve vergiye tabii tutularak oynatılan bahis oyunlarıdır. İddaa oynayan kişiler iddaa bülteninde yer alan müsabakaların sonuçları hakkında tahminlerde bulunarak kuponlarına yazarlar. Belli sayıda müsabakaya yapılan tahminler sonucu kuponlar oluşturulur ve yatırılmak istenen miktar kadar para yatırılır.

Yapılan tercihlere açılan oranlar ile yatırılan tutarın çarpılması sonucu kupondan kazanabileceğiniz maksimum tutar kuponlarda yazar. Maksimum tutar diyoruz çünkü belli kazancın üstünde orana sahip kuponlar tuttuğu takdirde miktarın yüzde onluk kısmı devlete vergi olarak ödenmektedir. Bu neden ile memurlar iddia oyunlarını oynayıp oynamayacakları konusunda merak içerisindedirler.

Devlet memurları ve öğretmenler de iddaa oyunlarına katılmak ve hobi olarak bir uğraş içerisine girmek isteyebilirler. Ama devlet memurları ile öğretmenlerin bazı vergileri verme gibi bir yükümlülükleri olmadığı için bu oyunlara katılmaları yasal olarak mümkün değildir. Ama buna rağmen iddaa oynayan memurlarda bulunmaktadır.

Memurlar nasıl iddaa oynayabilir?

Memurların vergi ödeme zorunlulukları olmadığı için iddaa oyunlarına katılmalarının mümkün olmadığını anlattık ama birkaç yöntem ile iddaa oyunlarına katılmaları mümkündür. İlk yöntem bayilikler aracılığı ile yapılan kuponlardır. Bu kuponları yaparken kazanılacak maksimum tutarı vergi kesilmeyecek noktada tutmak gerekmektedir.

Aksi halde sıkıntı yaşanabilir. Onun dışında yüksek tutup kuponunuzun kazandığı durumlarda ailenizden biri gidip o kuponu bozdurabilir. İnternet aracılığı ile oynamak isteyen memurlar ise aile bireylerinin adına hesap açabilirler.

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

2 Yorum(lar)

  1. Hangi usülle olur olsun iddaa oynamayın arkadaşlar, kazandığınızın 10 katını oraya vereceksiniz zaten birkaç küçük kazan insanın iştahını kabartıyor

  2. Memurların normal kişiler gibi oynacağını biliyordum fakat okuyunca şaşırdım . Ama dediğiniz gibi bir çok yöntem var dediğiniz gibi en sağlıklısı birisine verip aldırmak vergiye tabi ise daha iyi bir yontem. Tavsiyem ufak kuponlar yapmak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hangi usülle olur olsun iddaa oynamayın arkadaşlar, kazandığınızın 10 katını oraya vereceksiniz zaten birkaç küçük kazan insanın iştahını kabartıyor

Memurların normal kişiler gibi oynacağını biliyordum fakat okuyunca şaşırdım . Ama dediğiniz gibi bir çok yöntem var dediğiniz gibi en sağlıklısı birisine verip aldırmak vergiye tabi ise daha iyi bir yontem. Tavsiyem ufak kuponlar yapmak