menü resmi

Maskülen Tarz

Maskülen stil trendi, geçtiğimiz yıl karşımıza çıkan akımlar arasında yer almış olmakla birlikte, bu sezonda farklı bir tarzla şıklık yarışında öne geçmek isteyen bayanların seçimlerinde yer alacaktır.

Maskülen Tarz

Maskülen stil trendi, aslında eski eğilimlerden biri olmakla birlikte, kelime anlamı olarak Fransızca erkek anlamına gelmektedir. Maskülen, bayanların dolaplarında kıyafet ve detaylarıyla dikkat çekerken, erkeksi giyim şekline dönüşen bir tarz haline geldi. Maskülen tarzı, en çok bu sezonun erkek takımlarından esinlenerek koleksiyonlarına dahil eden modacılar, bayanlara yönelik hazırladıkları smokin ve takım elbise modelleriyle de oldukça dikkat çekmeyi hedeflemektedirler.

maskülen

maskülen erkek stili

Makülen giyim tarzı, takım içinde veya ayrıca giymek için tasarlanan erkek tarzı gömleklerde koleksiyonların dikkat çeken tasarımları arasında yerini aldı. Yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte öne çıkan koleksiyonlarda erkeksi tişörtler, boyfriend jean pantolonlar bu tarzın yaşanmasını sağlayacak en temel spor kıyafetler arasında dikkat çekecektir. Bu parçaları birleştirerek yapacağınız kombinlerle maskülen havayı yakalamanız mümkün olacaktır.

Maskülen Erkek Stili Trendi

Maskülen tarz gömleklerde özellikle beyaz dışında moda olan ekoseleri de bayanların gardıroplarına eklemeyi başaran modacılar anlaşılan erkeksi giyim tarzının her parçasını bayanların kıyafet anlayışlarına monte edeceklerdir. Bayanların vazgeçilmez kıyafetleri olarak dikkat çeken pantolon ve tulum modellerinde de maskülen havası kazanmanız mümkün olmakla birlikte modacılar efeminen parçalarla kombinlerinizi tamamlamanız konusunda farklı alternatiflerde sunmaktadırlar.

maskülen erkek stil
Maskülen trendi bayanların bu yıl oldukça rağbet gösterdikleri spor erkeksi montlar ve blazer ceket modelleri ile de yaşanabilir. Bu sezon özellikle blazer ceketlerin moda oluşuyla birlikte bu tarzı yakalamanız ve trendleri yakından takip etmeniz de mümkün olacaktır. Bu tarz kıyafetleri tamamlayacak aksesuar seçimlerinizde ise sırt çantaları ve dosya tipi çantaları tercih ederek bir bütünlük yaşama şansınız da yakalayabilirsiniz.

Maskülen stilin en belli edeci parçalarından olan ayakkabı modellerinde makosen ayakkabı tipini bu tarzı yaşamak isteyen bayanların mutlaka değerlendirmesini tavsiye ederiz. Bu tarz için hazırlanan takılarda büyük saatler ve kemerler erkek dolaplarının olmazsa olmazlarından olan papyon, kravat, fötr şapkaları kombinelerinizde kullanmanız modacılar tarafından önerilmektedir.

maskülen ne demek

makosen ayakkabı

Maskülen stil trendi tarzı ile günlük yaşamından gece hayatına kadar kendini farklı hissetmek isteyen bayanların benimseyecekleri bir akım olurken yeni sezona damgasını vuracaktır.

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Emre -
2018-03-14 15:48:45

Artık nasıl bir mode yaratıcaklar şasırmışlar . Bazen bu şekilde giyinen bayanları görüyorumda fazla albenisi olmayan belli bir tarzı olmayan kişiler tercih ettiğini gördüm. Zaten kendine emin kızlar nasıl giyineceğini biliyor ve ona göre giyiniyorlar .

@ASLI GÜNGÖR -
2017-10-30 23:54:33

maskülen tarz mı kaldı artık ya erkek gibi kızları ne yapsınlar :)

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.