KeçiBoynuzu Kilo Aldırır Mı

KeçiBoynuzu Kilo Aldırır Mı?

Keçiboynuzu yani hurnup birçok faydası bilinmekle beraber bu faydalarının arasında sindirim sistemini de düzenleme özelliği de bulunmaktadır. Genellikle akdeniz bölgesinde ağaçlarda yetişen keçiboynuzu pekmez, macun, keçiboynuzu çayı ve benzeri şekilde kullanılır. Bazı faydaları olarak güç kuvvet verir, zihni açar ve kan yapar.

Detaylı olarak faydalarını öğrenmek isterseniz keçi boynuzunun faydaları adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Keçiboynuzu Pekmezi Kilo Aldırır Mı

Keçiboynuzu kilo almaya tek başına yardımcı değildir ancak keçiboynuzu pekmezi kilo almaya yardımcıdır. İlaç ve bunun gibi yöntemler yerine kilo almak isteyenlerin iştah açıcı ve sindirimi düzenleyici keçi boynuzu pekmezi tüketmesi daha iyi olacaktır. Keçi boynuzu sizi ideal kilonuza ulaştırmakla kalmayıp size gün içinde enerji verip zinde olmanızı da sağlayacaktır. Böylece sağlığınızı kaybetmeden, doğal bir şekilde ideal kilonuza ulaşmış olursunuz.

Ancak tabi ki tamamen sağlıklı olmanız için sadece keçi boynuzu pekmezi yeterli olmayacaktır. Egzersiz, çeşitli düzenli beslenme uygulamaları ve bunlar da işe yaramıyorsa doktor gözüyle bakılmasında daha da fayda olacaktır.

Herşeyi bir kenara bırakalım eğer normal hayatınızda sürekli asabi ve sinirli biriyseniz önce bu sorunuzun üzerine gitmelisiniz. Bitki çayları, hastahane gibi sizlere çözüm sunabilecek daha çok şey var. Sinir ve stres ne yazık ki bütün rahatsızlıkların hemen hemen hepsinde etkili rol almakta.

 

Sizlere hayırlı ve keçiboynuz çaylı bir hayat diliyoruz 🙂

Önerilen Paylaşım 1:İştah Açıcı Bitkiler ve Çaylar

Önerilen Paylaşım 2:Mercedes E 180 Edition teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

2 Yorum(lar)

  1. Keçi boynuzunu düzenli olarak tükettiğiniz takdirde kilo alırsınız. 10 gün içinde kilo almaya başladığınızı fark edersiniz. Çok fazla tüketmemek gerekir.

  2. Düzenli olarak keçi boynuzu pekmezi tüketiyorum. 1 ayda 3 kilo aldım ama sadece keçi boynuzu yeterli olmuyor. Onun yanında ek gıdalarda almak gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçi boynuzunu düzenli olarak tükettiğiniz takdirde kilo alırsınız. 10 gün içinde kilo almaya başladığınızı fark edersiniz. Çok fazla tüketmemek gerekir.

Düzenli olarak keçi boynuzu pekmezi tüketiyorum. 1 ayda 3 kilo aldım ama sadece keçi boynuzu yeterli olmuyor. Onun yanında ek gıdalarda almak gerekiyor.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer