KeçiBoynuzu Çayı Nasıl Yapılır

Keçiboynuzu Çayı Nasıl Yapılır

Bazı hastalıklarda bir numara faydası olan özellikle kan eksikliği, sindirim, kemik hastalıkları ve prostat konularında sıkıntı çeken insanların şifa kaynağı olmuştur yılarca keçiboynuzu.

Keçi Boynuzu Çayı Nasıl Hazırlanır

5 adet orta boy keçi boynuzunu yarım litre kadar kaynamış suyun içine bırakın, halen kaynayan suda 5 dakika kadar keçi boynuzunu bekletin sonrasında suyu kaynatmayı bırakın ve sudaki keçiboynuzlarını alın. Kalan sıvı çayınızdır tebrikler :). İsteğinize göre sıcak veya soğuk içebilirsiniz ancak sıcak içilirse daha fazla faydasını göreceksiniz. Özellikle boğazınıza daha iyi gelecektir.

Keçiboynuzu çayını hazırladıktan sonra afiyetler içebiliriz. Son olarak sizlere bir önerimiz var. Çay ve türevleri olan içeckleri fazla sıcak içmemeye gayret gösteriniz. Fayda almak için içtiğimiz bitki çaylarından zarar almayalım.

 

Çayları sıcak sıcak tüketmeniz midenize zarar verebilir. Hazırladığınız keçiboynuzu çayını biraz soğumaya bırakın ve ılık olduğu zaman içiniz. Afiyet olsun 🙂

Önerilen Paylaşım 1:Mercedes C 180 Kompresor BlueEfficiency AMG teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Önerilen Paylaşım 2:Sakinleştiren Çaylar

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer