menü resmi

Kadınların Saçları Bile Kırıktır Ya Gerisi ?

Kadınlar Üzerine Bir Söyleşi

Çoğu kadınların aşırı alınganlıklarından kaynaklanan duygu patlaması yaşaması çok doğaldır. Bu kadınların bu tür olaylar sergilemesi, erkekler tarafından çözümü olmayan bir bilmece gibidir. Erkeklerin birçoğu ise şu düşünceyi savunurlar; ” Kadınların saçları bile kırılgandır.” Evet, doğrudur kadınların saçlarının kırık olduğu, ama asıl önemsenmesi gereken konu bu değil, kadınların duyguları yüzünden zayıf düşmeleridir.kadın saçı kırık

Bu olumsuz etkenlerden kurtulmaları için, uygulamaları gereken ruhsal tedavilerini tamamlamalıdırlar. Peki, bu tedavide nasıl bir yöntem uygulanmalıdır? İşte o yöntemler;

1’inci adım: Yanlış odak noktasını düzelmeleri gerekir.( Söylenen her cümleye dikkat edip, sadece ona odaklanacaklarına, kimin söylediğine odaklanmaları gerekir.)

2’nci adım: Aşırı bağlılıktan kurtulup, duygularının esiri olmamalıdırlar. ( unutmayın esirliğin her türlüsü tehlike barındırır. Çünkü biz insanlar özgür varlıklarızdır. Yaradan böyle yarattığı halde kendinizi esir ilan etmeyin. )

3’üncü adım: Olumlu düşünme yeteneği kazanmaktır. ( Olumlu düşünmek, hayattaki her başarının temelini oluşturur. Bunun için de temellinizi sağlam yapın ki duygularınız, her kişi tarafından kırılacak kadar zayıf olmasın. )

4’üncü adım: Öz güvendir. ( Öz güven hayatınızdaki en iyi arkadaştır. Sahip çıkıp korumak yine sizin elinizdedir. Öz güven duygunuzu, kimsenin yıkmasına izin vermeyin. Çünkü en tehlikeli düşman, ilk önce öz güvenizi yıkmaya çalışan kişidir. )

Unutmayın, güç sadece fiziksel bir olgu değildir. Asıl güçlü kişi, duygularını kendisinin isteği doğrultusunda harekete geçiren kişidir. Duygularınız sizi değil, siz duygularınızı yönetin.

Bu Paylaşım Bir Üyemiz Tarafından Gönderilmiştir. Kendisine Teşekkür Ediyoruz. Sizlerde Aklınızda Olan Düşüncelerinizi Bizlere Göndererek Bu sitede Ücretsiz Yayınlayabilirsiniz !

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.