Kadınlar Neden Geç Mesaj Atar ?

Kadınlar Neden Geç Mesaj Atar?

Birçok erkek tarafından anlaşılmayan ve her hareketinden enteresan sonuçlar beklenilen, kadınlar neden geç mesaj atar? Evet, bugünkü anlatımımızda, tam anlamıyla birçok erkeğin, tartıştığı ve özellikle de ilişkilerin temel sorunlarından biri olan geç mesaj atma problemini, sizler için el alacağız.

Kadınlar çevreleri tarafından, deşifre olmaktan ve vazgeçilmekten ciddi anlamda korkar ve bunun içinde çeşitli yöntemlere, başvururlar. İşte bu yöntemlerden biriside, anlaşılmazlıktır. Hepimizin bildiği gibi kadınlar, detaycı ve en ince arın tısına kadar düşünme sistemine, sahiptirler. Dolayısıyla edindikleri yöntemlerde bir o kadar detaylı ve en ince ayrıntısına kadar planlanmıştır.

Geç mesaj atmakta bu yöntemlerden bir diğeridir. Kimi zaman sıklıkla sorgular ve sürekli ararlar kimi zamanda boş vermiş gibi göstererek, umursamaz bir tavır takınırlar. Peki neden? Tabi ki anlaşılmaz ve karsı cins tarafından çözümü olmayan bir düğüm olmak için ve bütün bunların asıl sebebi, asla kendilerini deşifre etmeme isteğidir. Çünkü birileri tarafından özelliklerde ilişkilerinde sevdiği kişi, tarafından tam anlamıyla tanındıklarında, vazgeçileceklerine ve artık sevilmeyeceklerine inanırlar. Bu durum bir kadın için panik sebebidir.

Sevgili Mesajları

Kadınların birçoğu sevgiliyken, evliyken ve diğer tüm ilişkilerinde, özellikle telefonlarına veya mail adreslerine gelen mesaja, geç yanıt vererek karşı tarafta tedirginlik ve merak uyandırmayı tercih eder. Çünkü aynı olay kedilerine yapıldığında, neler hissettiklerini çok iyi bilir ve ona göre de tavır, takınırlar.

Yani bir nevi ilişkilerinde araya duvar örerek, karşı tarafa ‘senin bilmen gereken bu kadar’ demek isterler ve kendi istedikleri kadar karşı tarafın kendilerini tanımalarını, sağlarlar. Bu durum birçoğumuza ilginç ve gereksiz, gelse de kadınların geç mesaj atmasının altında da bu gibi sebepler yatıyor. Yani onlar için geç mesaj atmak, artık seni istemiyorum ve seni sevmiyorum anlamına gelmiyor. Tam tersi seni seviyorum ve vazgeçilmek istemiyorum, bu yüzdende senin beni özlemeni merak etmeni ve en önemlisi de benimle ilgilenmeni istiyorum. Ne kadarda detaylı bir operasyon değil mi? Ama gerçek böyle…

Geç Mesaj Atma Modası

Tüm bunların dışında, müsait olmama ve gerçekten de sizi istemediği gibi sonuçlarda yatabilir. Bu sonuçların olma ihtimalinin, karşı tarafta tedirginlik yaratacağını çok iyi bilen ve ona göre tavır takınıp, kendilerini kamuflaj eden kadınlar, bu durumun sonuçlarını elbette hesaplamış ve düşünce süzgeççinden geçirmiştir.

Önerilen Paylaşım 1:Kadınlar Neden Maço Erkeklerden Hoşlanır ?

Önerilen Paylaşım 2:Mercedes C300 4Matic AMG Avantgarde teknik özellikleri ve yakıt tüketimi

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

  1. Kadınlarda geç atma mesajı biraz tavır haline gelmiş bir mesele. Hemen cevap vermeyi çok istekli ve telefon başında beklediklerini göstermemek için yapıyorlar. Olan erkeklere oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadınlarda geç atma mesajı biraz tavır haline gelmiş bir mesele. Hemen cevap vermeyi çok istekli ve telefon başında beklediklerini göstermemek için yapıyorlar. Olan erkeklere oluyor.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer