Kadınlar Erkeklere Neden Bakar ?

Kadınlar Neden Erkeklere Bakar?

Çapkın kadın olamaz mı? Ya da şöyle sorayım; çapkınlık erkeklere özgü bir durum mudur? Elbette ki hayır! İşte akıllara takılan bu gibi soruları, çözüme kavuşturmak adına, “Kadınlar neden erkeklere bakar?” başlığı altında, konumu hazırladım ve detay detay anlatıma sunacağım. Kadınların erkeklere bakmalarında birçok sebep, olabilir ve bu sebepler kadından kadına değişiklik gösterir. Peki, her kadın erkeklere bakar mı? Ortalamalara göre günümüzde beş kadından ikisi bakar. Ancak az öncede bildirdiğim gibi bakmasında birçok sebep, olabilir. O halde beş kadından ikisinin, erkeklere bakmasındaki nedenler nelerdir?

Kadınların erkeklere bakmasındaki sebepler;

Erkekleri Kesmek

Öyle ya hep erkekler mi kızları kesecek biraz da biz keselim 🙂

Evet, “Kadınlar neden erkeklere bakar?” sorusun tek yanıtı, kadındaki hoşlanma arzusunun olmadığını, yukarıdaki maddelerden de açıkça görebiliyoruz. O halde bizim buradan çıkardığımız sonuç; kadınların yalnız beğendikleri, hoşlandıkları, sevimli gördükleri ve çapkın yapıya sahip olmaları gibi nedenlerden dolayı, bakmadıklarıdır.

Kadınların, bir anda yanından gecen ya da aynı masada oturduğu ilk kez karşılaştığı bir erkeği, gözetlemesi ve sürekli bakışları ile onu, günün odak noktası yapmasında, yalnız sevgi aramak, yanlış bir düşünce olur. Bu duruma maruz kalan birçok erkek, kendisinden hoşlandığını veya sevdiğini düşünse de durum öyle olmayabilir. Tabi, birçok kadın mimik hareketleri ve mizacıyla asıl tavrını, deşifre edebilir. Ancak bu durumda her kadın için geçerli bir neden değildir.

Kimi kadın ‘keşke benimle olsa’ diye, kimi kadın ‘ay ne sevimsiz itici bir karakter’ diye kimi kadın ilginç ve enteresan buluğu için kimisi de zekâsını ve düşüncelerini, beğendiği için bakabilir. Tabi, bütün bunların dışında beğenme ve onu hayatında isteme, arzusu da vardır ve bunu karşı cinse, bakışıyla ve mimikleri ile yansıtabilir. Bizim buradan anlamamız geren mevzu şu; her kadının tarzı, zevki ve zihniyeti, farklıdır ve bunu karşı tarafa bir şekilde yansıtır. Tabi, bunu karşı taraf nasıl anlar ve analız eder o tartışılması gereken, başka bir konu…1 Yorum
@Coşkun - 2018-03-15 22:06:24

Kadınlar sohbeti hoş, kendini güldüren erkekleri sever. Bu kesindir. Muhabbeti çekilmeyen erkeklerden kadınlar hiç hazzetmiyor. Onları güldüren, yeri geldi mi iltifat eden erkekleri seviyorlar.www.gencturkhaber.com - ANASAYFA

Kadınlar sohbeti hoş, kendini güldüren erkekleri sever. Bu kesindir. Muhabbeti çekilmeyen erkeklerden kadınlar hiç hazzetmiyor. Onları güldüren, yeri geldi mi iltifat eden erkekleri seviyorlar.