menü resmi

Kadın Peşinde Koşmanın Bir Zararı Yoktur Yakalayamadıkça !

Kadınların Peşinden Koşmak, Değişmeyen Kanun

kadın peşinde koşmakKadınların, erkeklerde görmek istemedikleri özelliklerden biriside, “kadın peşinde koşmak” bu özelliği taşıyan erkekler, kadınların gözünde hiçbir anlam ifade etmiyorlar. Üstelik bu tarz erkekler, kadınlar tarafından anlaşılmayan, bir düşünce sergiliyorlar. O düşünce; “ biz erkeğiz bu tarzımız gayet doğal” diyorlar. Sizcide doğal mı? Gelin tartışalım.

Bu tavrı sergileyen erkekler bilinçsiz aile tarafından yetiştirilen ve henüz olgunlaşmamış meyveden faksızdır.

Çünkü kapalılar, anlamaya çalışmıyorlar ve asıl tehlikeli olanı ise bu tavırlarından dolayı güven kaybediyorlar ve buna rağmen mutlular. Ne acıdır ki bu düşünceleri yüzünden yalnız kadınlar tarafından değil, tüm toplum tarafından kınama cezasına, mahkûm kalacaklar. Bu davranışı sergiledikleri sürecede hep ikinci sınıf insan muamelesi görecekler.

Bizi asıl üzen bu değil, düzelme imkânlarının çok az olmasıdır. Çünkü insanlar genellikle kendi düşüncelerine hak veren kişilerle muhabbet ederek, bir nebze de olsa ruhlarını temizlerler. Buna şaşırmayın. Çünkü fazla bilinmeyen gerekli bir ihtiyaçtır bu, bir nevi kanser tedavisi gibi düşünebilirsiniz.

Evet, şuana kadar olumsuz yönlerinden bahsettik konunun ama düşündükçe size sunabileceğim tek olumlu cevap şu; “ kadın peşinde koşmanın bir zararı yoktur ama yakalamadıkça “ olacaktır.

Bu olumlu cevaba minnet etmeden yaşamayı yeğlerim dorusu, çünkü en basit tarafından baksak bile, karşımıza çıkacak ilk şık şu; “toplum tarafından dışlanmak” olacaktır. Bu davranışı sergilemek yerine, gelecekteki nesle imrenilecek bir karakter sunmak daha akıllıca bir seçimdir.

Bu yazıyı bizimle paylaşan üyemize teşekkür ediyoruz. Sizlerde ücretsiz olarak sitemizde kendi yazılarınızı dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. İç dünyanızı insanlarla paylaşabilirsiniz.

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.