menü resmi

Kadın Ve Erkek Neden Farklı Yaşam Tarzı Peşindedir ?

Kadın ve Erkek Yaşam Tarzları

yaşam tarzıFarklı yaşam tarzının, doğuş sebebi nedir? Bu sorunun cevabı  “Farklı özgürlük anlayışı“dır. Genel olarak baktığımızda her insan özgürlüğü için bir yol çizip o yoldan yürüyor. Ama bunu ikiye ayırıp da kadın ve erkeğin farklı yaşam tarzını inceleyecek olursak eğer, ilk önce bilmemiz gereken bazı sorular ve bulmamız gereken cevaplar var. İşte o sorulardan bazıları şunlardır;

  • Kadınların farklı düşünme biçimi en çok kimleri etkiler?

Cevap: En yakınında olup, düşüncelerine en uzak erkekleri etkilenir.

  • Erkekler için, kadınların fikirleri değer görüyor mu?

Cevap: Kadınların düşüncenin değerini, erkekler kendi düşüncelerine yakınlık derecesi ile ölçerler.

  • Her erkek aynı yaşam tarzına sahip olabilir mi?

Cevap: Kesinlikle hayır sadece yaşam tarzları yakın olabilir. Ama asla birebir olmaz.

Biz bu etkenlerin neresindeyiz diye bir soru yöneltirseniz kendinize, tarafsız olarak baktığımız için, kendi doğrumuzdan başka doğru bulmamıza imkân olmayacaktır. Çünkü bunlar gibi öğrenmemiz gereken birçok soru var.

Peki, gerçekten bunları bilmek ister misiniz? Bu soruları sorduktan sonra ise tarafsız bir şekilde tatmin edici kaynaklardan, cevaplarını bulmamız gerekiyor. Evet, her bir birey bakacaktır bu kaynaklara ama herkes her okuduğunu benimseyip, uygulamayacaktır.

Peki neden? Çünkü, bakmak ile görmek farklıdır. Her bir birer bakar ama aynı şeyi görmez. Çünkü, gördüğü ne ise onu anlar ve değişik tarzlarda hayata sunar. Çünkü, biz insanlar gördüğümüz kadarıyla öğrenebilen varlıklarız.

Bu paylaşım bir üyemiz tarafından bizlere gönderilmiştir. Kendisine, değerli düşüncelerini bizimle paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.