menü resmi

İstenmeyen Tüylerden Nasıl Kurtuluruz

Uzmanlar, lazer epilasyon yöntemini kullanarak yoğun tüylenme sorununa kesin çözüm gözüyle bakmaktadır. Bunun için sizlere derlediğimiz bu önemli bilgileri okumanızda fayda vardır. Çünkü yapılan birçok yanlış uygulamalar ile etkili olan çözüm yöntemleri, etkisiz hale gelebiliyor.

İstenmeyen Tüylerden Kurtulma

Hadi şimdi istemedğimiz tüylerden nasıl kurtuluruz ona bakalım.

Yoğun Tüylenme Sorunu Kaç Yaşında Görülür?

Uzmanlar, hemen her kadında tüylenme sorunu görülebilir demektedir. Ancak özellikle üzerlerinde durdukları yaş oranı ise on sekiz ve yirmi beş arasıdır. Bu yaş ortalamasının yüzde on beşinde yoğun tüylenme sorunu olabilir.

İstenmeyen Tüylerden Kurtulmak İçin Yöntemler

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için belki birçok yöntem denemişsinizdir. Ancak, bu basit yöntemler genellikle kesin bir sonuç olmamakla birlikte, geçici bir çözümdür. İğneli epilasyonların çoğu zaman denendiği bu dönemlerde biz sizlere bunu asla tavsiye etmiyoruz. Ayrıca bu iğneli lazer epilasyon yöntemi oldukça hijyenik ortamlarda uygulanmalıdır. Aksi takdirde yan etkileri ortaya çıkabilir.

istenmeyen tüylerden

istenmeyen tüylerden kurtulmak

En Etkili Epilasyon Yöntemi Nedir?

En etkili yöntem şüphesiz lazer epilasyon yöntemidir. Genel olarak bacak ve yüz kısımlardaki lekeler ve yaşlılık için kullanılır. Lazer epilasyon yöntemleri günden güne gelişirken, günümüzde oldukça rahat bir şekilde kullanılan yöntemler vardır.

Lazer Epilasyon Kaç Seans?

Kişiden kişiye ve kıl yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Bazı kişilerde tek seans bile görülmüştür. Ancak genel olarak dört ile altı seans arası ağırlıktadır.

Yazın Lazer Epilasyon Yapılır Mı?

Çoğu insan sağdan soldan duyduğu sözler ile yazları lazer epilasyondan vazgeçmektedir. Bu bilgi kesinlikle doğru değildir. Lazer epilasyon yazında yapılabilir. Sadece dikkat edilmesi gereken, nereye yaptırılacağıdır. Ayrıca bazı insanlara daha sağlıklı yapılabilmesi için krem vb. takviyeler verilir. Yani, lazer epilasyon yapılacak kıvama getirilir.

Lazer Epilasyon Yaptırmadan Önce

Lazer epilasyon yaptırmadan önce en az bir buçuk ay öncesinden hazırlanmanız gerekiyor. Bunu başvuru yapacağınız yerde size söyleyecektir. Bu bir buçuk ay öncesinden herhangi bir ağda vb. işlemler uygulamaktan kaçınmalısınız.

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Agop -
2018-03-21 14:02:34

Lazer epilasyon kaç kadına sorsanız %90 oranda bu işlem söylenir. Diğer yöntemler ya acılıdır yada istenilen sonuçlar elde edilemez. Yöntemler arasında biraz tuzludur bir kez yaptırılması yeterli değildir. Allahtan bayan değilim bu tarz şeylerler uğraşmıyorum bayanlara kolaylıklar dilerim .

@Ece Tuna -
2018-03-17 01:19:17

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en iyi çözümü lazer epilasyon yaptırmak. Birkaç seansta istenmeyen tüylerden kolayca kurtulabilirsiniz. İyi ki yaptırdım ve kurtuldum diyorum.

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.