menü resmi

İş Fikirleri Karaman

Karaman’da Yapılacak İş Fikirleri

Karaman iş fikirleri konusunda diğer bölgelerden farklı iş alanlarına sahiptir. Bu konuda hem evde hem de ev dışı yapılacak iş alanları mevcut bulunmaktadır. Siz de bu seçeneklerden birini seçerek kendinize gelir kaynağı oluşturabilirsiniz.

Takı ve Tasarımı

Takı ve tasarımı ile ilgilenen özellikle bayanların tercih ettiği bu alanla kolayca para kazanabilirsiniz. Sizlere karşı tarafın temin ettiği boncuk ve diğer malzemeler ile el becerilerinizi paraya çevirebilirsiniz. İstenilen model ya da özgün modeller ile tasarlar yapabilirsiniz. Hem zevkli hem de evden çıkmadan yapılacak olan bu iş alanına siz de yönelebilirsiniz.

iş fikirleri

Davetiye Katlama

Düğünler için tasarlanan davetiye ile sizler de kendinize yeni bir iş alanı oluşturabilirsiniz. Hem kolay hem de kısa sürede para kazanacağınız bu iş ile siz de çeşitli düğün, dernek, sünnet vb. gibi toplantı davetiyelerini katlayabilirsiniz.

Cam Üfleme ve Vitray

İş fikirleri Karaman bölgesi olarak eskiden beri yapılan bir iş alanı olan cam üfleme imkanından sizler da para kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra cam boyama işlemleri ile de kolayca el becerinizi para olarak alabilirsiniz.

Tarım Ve Hayvancılık

Tarım ve hayvancılık iç Anadolu ‘ da oldukça yaygın bir faaliyet alanıdır. Siz de bu iş sektörüne yönelebilirsiniz. Çeşitli küçük ya da büyük baş hayvanların besleme işlemleri ile süt, tereyağlı ya da yumurta satımı vb. gibi farklı alanlar oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra tarımda da oldukça fazla bitki türüne sahip Karaman ilinde çeşitli bitkiler yetiştirebilirsiniz. Hem organik hem de sağlık açısından çok sayıda kişinin tercih edeceği tarım ve hayvancılık sektöründe siz de kendinizi gösterebilirsiniz.

Mermer Tasarımı

Sanatsal ya da normal mermer işlemeciliği ile kendinize bir iş alanı yaratabilirsiniz. Hem sanat eserleri ortaya çıkarabileceğiniz bu alanla kendi kültürünüzden de bir şeyler katmanız mümkün. Ayrıca normal mermercilikle alanı ile de kendinizi gösterebilirsiniz.

Karamanda yapılacak iş fikirleri konusunda pek çok çeşit bulunmaktadır. Evde yapılacak diğer işler arasında örgü tasarımı, kutu katlama, yazarlık ve benzeri gibi farklı seçenekler bulunmaktadır.

Bu konu aşağıdaki aramalarınıza cevap bulmanıza yardımcı olmuştur umarız..

  • karaman paketleme işi
  • karamanda ne iş yapabilirim
  • karaman evde iş ilanları
  • karaman iskur evde is ilanlari
  • karaman’da evde is ariyorum
  • karaman evde yapılan iş ilanları
  • evde nikah şekeri yaptıran yerler karaman
  • karaman’da evde davetiye katlama isi
▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Mehmet -
2018-05-01 20:27:48

Karaman küçük bir şehir olması itibariyle iş kurmayı düşünenlere pek tavsiye etmiyorum. Bölgenin konumu itibariyle pek uygun sayılmaz. Çevre şehirler daha uygun.

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.