menü resmi

iPhone Garanti Sorgulama

Apple iPhone cihazınızın garantisinin durumunu, ne kadar garantisinin kaldığını vb. bilgileri merak ediyorsanız resmi olarak iPhone garanti sorgulama yapabilirsiniz. Bu makalemizde bunu uzun uzun anlattık. Hemen Apple garanti sorgulama işlemini deneyin! Bu sorgulamayı ikinci el cihaz alırken yaparak daha güvenilir alışverişler yapabilirsiniz. Bunun dışında cihazınızın garanti durumunu merak ediyorsanız hemen sorgusunu yaparak garanti detaylarına ulaşabilir ve ona göre hareket edebilirsiniz.

Apple iPhone Garanti Sorgulama

1- Öncelikle buraya giriyoruz. Bu sayfa Apple’ın resmi sorgulama sayfasıdır. Güvenebilirsiniz.

2- Size aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

Apple iPhone garanti sorgulama ekranı

Apple iPhone garanti sorgulama ekranı

Bu ekranda sizden cihazın donanım seri numarasını istemekte. Cihazınızın donanım seri numarasını ‘Ayarlar > Genel > Hakkında’ kısmından öğrenebilirsiniz.

Gerekli bilgileri girerek sorgulamayı yapın ve geniş garanti bilgileri ekranınıza gelsin.

Apple iPhone garanti durumu öğrenme

Apple iPhone garanti durumu öğrenme

Bu sayfada geniş bilgilerin yanı sıra garantinizin ne zaman biteceğini de görebiliyorsunuz. Aman dikkat edin yinede siz, garanti veren firmalar aynı sigortacılar gibi ödeme yapmamak yada ürünü tamir etmemek ve ürün iadesi almamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Nedense bir cihazın başına gelebilecek bütün sıradan olaylar hep “Müşteri hatası” olarak karşımıza çıkıyor. Adamlar nasılsa parayı aldı ürünü bize kakaladı ve artık ilgilenmek istemiyorlar 🙂

▼ Devamını Okumak için TIKLAYINIZ ▼
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.