iPhone Format Atma İşlemi

iphone fabrika ayarlarına döndürme

IOS işletim sistemi kullanan ziyaretçilerim için iphone format atma işlemini gerçekleştireceğiz. Herhangi bir program kullanmaya gerek yoktur. Telefon üzerinden bu format zımbırtısınız halledeceğiz.

iPhone Format Atma

Cihazımıza format atmadan önce bilmeniz gereken bazı şeyler var. Bunlar;

1.Telefonunuzun şarjı minimum %50 olmalıdır. Format atarken şarjda olması önerilir. Format işlemi sırasında şarj bitme gibi durumlarda telefonda ciddi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

2.Format işlemi öncesi dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın. Resim, müzik gibi verileriniz format sonrası silinecektir.

3.Telefonunuza format atma(fabrika ayarlarına sıfırlama) indirdiğiniz tüm uygulamaları, dosyaları kalıcı bir şekilde siler. Ve geri döndürme şansınız çok düşüktür.

iPhone Fabrika Ayarlarına Döndürme

Telefonu tamamen sıfırlamak için Ayarlar > Genel > Sıfırla sayfasına giderek “Tüm İçeriği ve Ayarları Sil” butonuna tıklayalım. Sizden bu işlemi gerçekleştirmeyi doğrulamanızı isteyecektir. Kabul edin. Otomatik olarak iphone sıfırlama işlemi gerçekleşecektir.

Ağ Ayarlarını Sıfırlama: Ayarlar > Genel > Sıfırla bölümüne tekrar giriş yapınız. Burada “Ağ Ayarlarını Sıfırla” seçeneğini seçiniz. Bu işlem internete çıkmak için kullandığınız Wi-Fi ağlarını biçimlendirmek içindir.

Konum Ayarlarını Sıfırlama: Ayarlar > Genel > Sıfırla sayfasında “Konum Ayarlarını Sıfırla” seçeneğini kullanın.1 Yorum
@Android Format Atma / Sıfırlama - Dinle Anlatıyorum! - 2015-12-19 16:08:35

[…] başlamadan önce, Apple marka telefon kullanıcıları için iPhone Format Atma konusuna bakarak cihazınızı […]www.gencturkhaber.com - ANASAYFA

[…] başlamadan önce, Apple marka telefon kullanıcıları için iPhone Format Atma konusuna bakarak cihazınızı […]