İphone 7 Sağlamlık Testi-(Silahla Ateş Ediliyor)

iphone-7-saglamlik-testiİphone telefonlar sağlamlıkları ile hep bir adım önde oluyorlar. Bundan dolayıdır ki sanıyoruz Dünya çapında birçok insan İphone telefonlar üzerinde akıl almaz testler gerçekleştiriyor.

İphone 7 testlerinde sanıyoruz ki en dikkat çekici ve şaşırtıcı videolardan bir tanesi aşağıdaki videodur. Videoda adamlar İphone 7 telefonunu;

  • Suya daldırıyor
  • Yere atıyor
  • Üzerini tornavida ile kazıyor
  • Telefona tabanca ile ateş ediyor

tüm bunların sonucunda peki sizce ne oluyor?

Ülkemize İphone telefon kullanıcılarının sayısı gerçektende çok fazla. İnsanlar İphone marka telefon almayı sağlam oldukları için genelde tercih ediyor. Özenti takımını saymıyoruz 🙂

Sonuçta bir ürün almayı istediğimiz zaman o ürünün sağlamlılığı bizim için ilk plandadır. Hani aldığımız bir ürün bir kaç gün sonra bozulacaksa yada arızalanacaksa o zaman canımız gerçekten çok sıkılıyor.

Fakat sonuçta telefonlar da elektronik ürünler ve içlerinde illaki hatalı olanları olabiliyor. Tabi üreticilerin gözünden kaçabilecek hatalar baş tacımız ama saplamlık konusunda hiç bir hatayı kabul edemeyiz.

Eğer bir ürün satan firma sağlam ürün üretemiyorsa o zaman “Yapamıyosan yapma kardeşim” demek bizim en doğal hakkımız olsa gerek. Bunun yanında şimdi herkes aldığı bir telefonu suya atıp,üzerine basıp,yere atıp yada ateş ederek teste sokmuyor. Ki sokanlarda zaten para çok olduğu için bir sorun olmuyor.

Neyse lafı fazla uzatmayalım ve İphone 7 saplamlık testi videomuzu izleyelim.

İphone 7 sağlamlık testi videosu aşağıdadır.

İyi seyirler. Aman diyelim sizde test etmeyin böyle 🙂

Önerilen Paylaşım 1:Renk Körlüğü Testi-(Sen Renk Körümüsün) ?

Önerilen Paylaşım 2:Kişilik Testi ?

Bunlarda Dikkatini Çekebilir

gencturkhaber.com yazar hakkında

Yazar Hakkında: gencturkhaber.com

Merhaba bendeniz Yasemin. Burası da bizim Web sitemiz. Sİzlere hayatı başka bir açıdan bakabilme konusunda ivme kazandırmayı amaç edindik biz. Sizlerde ivmeli hareket yapmak istiyorsanız lütfen kendinizi bana bırakın size Momentum kazandırmak bize zevk verecektir !

1 Yorum

  1. İphone 7 sağlamlık testinde silaha karşı pek başarılı olamasa da alanında en iyi telefonlardan biri. Hız ve kamera konusundaki testlerde rakiplerine fark atar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İphone 7 sağlamlık testinde silaha karşı pek başarılı olamasa da alanında en iyi telefonlardan biri. Hız ve kamera konusundaki testlerde rakiplerine fark atar.


Jincir-Dünyanın En leri Kaşıntısı Nasıl Geçer