menü resmi

İphone 7 Sağlamlık Testi-(Silahla Ateş Ediliyor)

iphone-7-saglamlik-testiİphone telefonlar sağlamlıkları ile hep bir adım önde oluyorlar. Bundan dolayıdır ki sanıyoruz Dünya çapında birçok insan İphone telefonlar üzerinde akıl almaz testler gerçekleştiriyor.

İphone 7 testlerinde sanıyoruz ki en dikkat çekici ve şaşırtıcı videolardan bir tanesi aşağıdaki videodur. Videoda adamlar İphone 7 telefonunu;

  • Suya daldırıyor
  • Yere atıyor
  • Üzerini tornavida ile kazıyor
  • Telefona tabanca ile ateş ediyor

tüm bunların sonucunda peki sizce ne oluyor?

Ülkemize İphone telefon kullanıcılarının sayısı gerçektende çok fazla. İnsanlar İphone marka telefon almayı sağlam oldukları için genelde tercih ediyor. Özenti takımını saymıyoruz 🙂

Sonuçta bir ürün almayı istediğimiz zaman o ürünün sağlamlılığı bizim için ilk plandadır. Hani aldığımız bir ürün bir kaç gün sonra bozulacaksa yada arızalanacaksa o zaman canımız gerçekten çok sıkılıyor.

Fakat sonuçta telefonlar da elektronik ürünler ve içlerinde illaki hatalı olanları olabiliyor. Tabi üreticilerin gözünden kaçabilecek hatalar baş tacımız ama saplamlık konusunda hiç bir hatayı kabul edemeyiz.

Eğer bir ürün satan firma sağlam ürün üretemiyorsa o zaman “Yapamıyosan yapma kardeşim” demek bizim en doğal hakkımız olsa gerek. Bunun yanında şimdi herkes aldığı bir telefonu suya atıp,üzerine basıp,yere atıp yada ateş ederek teste sokmuyor. Ki sokanlarda zaten para çok olduğu için bir sorun olmuyor.

Neyse lafı fazla uzatmayalım ve İphone 7 saplamlık testi videomuzu izleyelim.

İphone 7 sağlamlık testi videosu aşağıdadır.

İyi seyirler. Aman diyelim sizde test etmeyin böyle 🙂

Devamını Okumak için TIKLAYINIZ
::: Bu Yazıyı Paylaşabilirsiniz ::::
facebookta yazıyı paylaş
Twitter'da yazıyı paylaş
Google+'da yazıyı paylaş
Sizden Gelen Yorumlar
@Filiz -
2018-03-19 17:53:11

İphone 7 sağlamlık testinde silaha karşı pek başarılı olamasa da alanında en iyi telefonlardan biri. Hız ve kamera konusundaki testlerde rakiplerine fark atar.

Yorum Ekle
© 2018 www.gencturkhaber.com Tüm Hakları Saklıdır.