İphone 6S Kendi Kendine Kapanıyor !

Bu makalemizde İphone 6s telefonların kendi kendine kapanmasına çözüm olarak neler yapılabilir onları anlatacağız. Bazen İphone 6S telefonumuz durduk yere aniden kapanıyor. Bu durum İphone 6S serisinde genelde karşılaşılan durumlardan birisidir. üzik dinlerken, telefonla konuşurken yada herhangi birşey yaptığımız zaman yada hiçbirşey yapmadığımız zamanlarda da telefon kendi kendine kapanıyor.

İphone 6S Kendi Kendine Kapanma Çözümü

  1. Öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayarak gideceğiniz sayfada Türkiye seçili değilse, ok ile gösterilen kısma tıklayınız ve Türkiye’yi seçiniz. Budada sayfadaki kutuya İphone 6S telefonunuzun Seri numarasını girmelisiniz. Seri numarasını öğrenmek için, Ayarlar menüsüne yada telefonun üzerine bakarak seri numarasını kolayca bulabilirsiniz.  Bağlantı -> TıklaYıNız 
  2. Evet şimdi ilgili sayfada boş kutuya Seri numarasını yazarak Gönder butonuna basınız. Eğer karşınıza çıkan sayfada sizin İphne 6s telefonunuz hatalı batarya listesinde bulunuyor ise, o zaman iphone 6s telefonunuzu iade etmeye hakkınız var demektir.

Fakat seri numaranız ile yapılan eşleşme sonucunda seri numaranız ilgili listede yok ise, o zaman bir garantisi mevcut ise garantiye vermeniz gerekmektedir. Fakat bu durumda sizler için ekstra maliyetler çıkabileceğini unutmayınız.

Birkaç öneri:

Bunları aklınızın bir kenarına not ediniz, lütfen. Son olarak eğer garantisi devam ediyor ise, oluşan sorunlarda hemen garantiye veriniz. Bu işlerden anlamayan insanlar telefonun daha da bozulmasına neden olabilir.

 1 Yorum
@Kerem - 2018-05-04 08:05:25

Arkadasımın böyle bir sorunu vardı fakat sizi takip etmem sayesinde tarif edilen sistemi uygulayınca sorun ortadan kalktı. Bir takipçi daha kazandırmış oldum sizlere .www.gencturkhaber.com - ANASAYFA

Arkadasımın böyle bir sorunu vardı fakat sizi takip etmem sayesinde tarif edilen sistemi uygulayınca sorun ortadan kalktı. Bir takipçi daha kazandırmış oldum sizlere .